$
שווקי חו"ל

ריקול בסודהסטרים: נציבות הבטיחות בארה"ב מורה על החזר של 51 אלף בקבוקים

על פי הנציבות, קיים חשש להתפוצצות בקבוקים מגוון כחול בהיר שתוקף השימוש שלהם פג באפריל 2020 - אף שעד כה לא דווח על אירוע בפועל. החברה נדרשת לשלם על כל בקבוק שיוחזר

מיקי גרינפלד 07:2322.02.17

הנציבות האמריקאית לבטיחות המוצרים לצרכן (US Consumer Product Safety Commission) הודיעה אתמול על ריקול  לבקבוקי מילוי של סודהסטרים - שקיים חשש להתפוצצותם.  

הריקול הוא לבקבוקים מפלסטיק בגוון כחול בהיר, עם פקק ותחתית בצבע כחול כהה, בתכולה של ליטר - ושתוקף השימוש שלהם פג בתאריך אפריל 2020.

 

"הבקבוקים עשויים להתפוצץ תחת לחץ ולסכן בפציעה את המחזיק או את העומדים בסביבתו", נאמר בהודעה. עם זאת, הנציבות מציינת שעד כה לא דווח על כל מקרה של פיצוץ או של פציעת משתמש.   

 

הנציבות קובעת שכל המחזיקים בבקבוקים מסדרה זו נדרשים מיידית להפסיק את השימוש בהם. המחזיקים נדרשים ליצור קשר עם החברה - וזו תעניק להם החזר כספי מלא על המוצר. 

 

על פי ההודעה, אין לחברה אפשרות לספק לבעלי הבקבוקים מוצר חלופי, והאופציה היא של החזר כספי בלבד. הנציבות מציינת כי סודהסטרים מכרה בארה"ב 51 אלף יחידות מהמכשיר, ועוד 7,000 יחידות נמכרו בקנדה.

 

מסודה סטרים נמסר: "הפרסום מתייחס לריקול מצומצם וולנטרי שהוכרז לפני חודשיים על ידי החברה, כצעד של אבטחת איכות. כמות מצומצמת של בקבוקים בגוון כחלחל ותאריך תפוגה ספציפי אפריל 2020 המתאימים למדיח כלים הוסרו מהמדפים. סודהסטרים מייצרת עשרות מליוני בקבוקים בשנה ומקפידה הקפדה יתרה על איכות מוצריה ועל בטיחות השימוש בהם".

 

בקבוק סודהסטרים שבריקול בקבוק סודהסטרים שבריקול

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x