• תפריט
שוקי חו"ל

שויד: "בעוד כמה שנים - כל בית יצטרך הגנת סייבר"

חברת צ'ק פוינט הציגה את דוחות הרבעון השלישי שהתעלו על תחזיות האנליסטים בשורה העליונה והתחתונה: הרווח הסתכם ב-194 מיליון דולר, ההכנסות עלו ל-428 מיליון דולר

אמיר רוזנבאום ודרור רייך 13:5631.10.16

חברת אבטחת המידע הישראלית צ'ק פוינט הציגה היום (ב') סיכום רבעוני שהתעלה על תחזיות השוק. הרווח הנקי של החברה בראשותו של גיל שויד עמד על 194 מיליון דולר, עלייה של 3% לעומת הרבעון המקביל בשנת 2015 - ומעל ציפית האנליסטים שעמדו על 187 מיליון דולר.

החברה דיווחה על רווח מתואם של 1.13 דולר למניה, מעל צפי השוק שעמד על 1.08 דולר למניה. הרווח משקף עלייה של 10% לעומת נתוני הרבעון המקביל אשתקד. ההכנסות עלו ב-6% לסכום של 428 מיליון דולר - גם במקרה זה מעל תחזיות האנליסטים שעמדו על 423 מיליון דולר.

 

הגנה מסייבר - גם בבתים הפרטיים

 

תוצאות הרבעון השלישי היו ברף העליון של התחזיות שלנו. שיפור מוצרי החברה בשני הרבעונים הראשונים של השנה בא לידי ביטוי בתוצאות הן בשורה העליונה והן בשורה התחתונה", אמר שויד במסיבת העיתונאים שערכה צ'ק פוינט עם פרסום הדוחות.

 

שויד ציין כי בשנים האחרונות חלה עלייה עקבית בהתקפות הסייבר על מוצרים ביתיים המחוברים לרשת כמו טלויזיה, מצלמות אבטחה ועוד. "אנו מזהים עלייה מתמדת בהתקפות על מוצרים בייתים המחוברים לרשת", אמר שויד, והוסיף כי "הציבור הרחב פגיע ונמצא תחת התקפות סייבר מתמידות. בעוד כמה שנים כל אחד יצטרך מערכת הגנה ביתית".

 

בהתייחסות למאמצים לפיתוח הרכב האוטנוומי ציין שויד כי מדובר בענף מתפתח מעניין אולם "זהו תחום שמתפתח לאט. זכייה במכרז של יצרן רכב זאת משמעותה הכנסות בעוד מספר רב של שנים".  

 

גיל שויד גיל שויד צילום: עמית שעל

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x