שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

פארק מת"ם בחיפה גייס לראשונה אג"ח ב-400 מיליון שקל

החברה המחזיקה בפארק העסקים וההייטק מת"ם בחיפה, הנמצאת בבעלות חברת גב-ים (50.1%) והחברה הכלכלית לחיפה (49.9%), גייסה אג"ח בריבית שקלית של 3.1% עם מח"מ של 6.6 שנים

אורן פרוינד 11:3016.08.16

חברת מת"ם, הבעלים של פארק העסקים וההייטק מת"ם בחיפה, הנמצאת בבעלות חברת גב-ים (50.1%) והחברה הכלכלית לחיפה (49.9%), גייסה לראשונה אג"ח פרטיות מגופים מוסדיים בהיקף של 400 מיליון שקל. הגיוס נעשה באמצעות הנפקה פרטית למשקיעים מסווגים של אג"ח (סדרה א') של החברה.

מה דעתך על מניית גב ים:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

המוסדיים הישראלים הזרימו ביקושים של 1.2 מיליארד שקל והמכרז נסגר בריבית שקלית של 3.1% על אג"ח מדורגות Aa2 מחברת מדרוג במח"מ של 6.6 שנים. החברה לא פרסמה את שמות הגופים, אולם לכלכליסט נודע כי מדובר באלטשולר שחם, הלמן אלדובי וחברת הביטוח מגדל. את הגיוס הובילה אפסילון חיתום, בשיתוף עם ווליו-בייס, לאומי פרטנרס ורוסריו.

 

פארק מת"ם ממוקם ביציאה מחיפה על שטח של כ-235 אלף מ"ר בו יושבות, בין היתר, מייקרוסופט, אינטל, אלביט, גוגל, פיליפס, יאהו ועוד. בנוסף על פארק מתם, חברת מתם הינה הבעלים של מרכז הפיתוח של IBM באוניברסיטת חיפה וכן של עתודות קרקע נוספות. האג"ח של מת"ם ייכנס לרשימה של רצף מוסדיים בבורסה בתל אביב. חברות ברצף מוסדיים אינן מחויבות לפרסם את התוצאות הכספיות שלהן לציבור הרחב אלא לנאמן האג"ח בלבד.

 

מת"ם חיפה מת"ם חיפה צילום: אלעד גרשגורן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x