בורסת ת"א

דוחות אמות: עלייה ברווח והכנסות; אטריום מתקרב לתפוסה מלאה

זרוע הנדל"ן המניב של אלוני חץ דיווחה על עלייה של 8.6% ב-NOI שהסתכם ב-139 מיליון שקל; 93% משטחו של המגדל המשרדים ברמת גן כבר הושכר; מנכ"ל אמות: "אנו עדים להמשך עליה בביקושים למשרדים"

חברת אמות, זרוע הנדל"ן המניב של אלוני חץ, פרסמה היום (ד') את תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של השנה. ה-NOI (הכנסות תפעוליות נטו) הסתכם ב-139 מיליון שקל, גידול של 8.6% ביחס לרבעון המקביל אשתקד שהסתכם ב-128 מליון שקל. סך שווי הנדל"ן להשקעה של החברה הסתכם בכ-9 מיליארד שקל, זאת לעומת כ-8.8 מיליארד שקל בתום שנת 2015.

 

אמות בניהולו של אבי מוסלר, דיווחה על עלייה של 11.3% ב-FFO שהסתכם ב-89 מיליון שקל, זאת לעומת 80 מיליון שקל ברבעון המקביל. כמו כן, ה-NOI מנכסים קיימים (Same property NOI) של החברה הסתכם לכ-129.1 מיליון שקל לעומת כ-126.4 מיליון שקל ברבעון המקביל. על רקע התוצאות האלה הודיעה החברה על חלוקת דיווידנד בסכום כולל של 58.5 מיליון שקל (20 אגורות למניה), שיחולק במהלך חודש ספטמבר השנה.

 

מגדל אטריום ממשיך להתקרב לתפוסה מלאה 

 

מגדל המשרדים אטריום של החברה ברמת גן ממשיך להתמלא. על פי הדוחות, 93% משטחו של המגדל כבר הושכר כאשר באמות מערכים כי דמי השכירות השנתיים בגין שטח זה צפויים להסתכם בכ-80 מיליון שקל. ה-NOI של ארטיום באכלוס מלא צפוי להיות מעל 82 מיליון שקל. באמות צופים כי ה-NOI של מגדל יעמוד בסוף שנת 2016 על כ-28 מיליון שקל וה-FFO צפוי להסתכם בכ-3 מיליון שקל.

 

מגדל ארטיום שוערך בהיקף של כ-144 מיליון שקל במהלך הרבעון הרביעי של 2015 ושווי הנכס מסתכם בכ-858 מיליון שקל.

 

אמות אטריום אמות אטריום הדמיה: יוחאי אהרון

 

אנו עדים להמשך עליה בביקושים למשרדים

 

אבי מוסלר, מנכ"ל אמות:" אנו מציגים רבעון נוסף של צמיחה בכל הפרמטרים עם גידול ב- NOI, ב- FFO, תוך שמירה על אחוזי תפוסה גבוהים. שיווקו של פרויקט אטריום הסתיים למעשה ,כאשר נכון להיום, 93% מהשטח הושכר או קיימות טיוטות חוזים לחתימה, אנו צופים כי ה-NOI בגין כלל הבניין באיכלוס מלא יהיה מעל הצפי המוקדם שלנו טרם כניסתנו לבניית הפרויקט".

 

עוד הוסיף מוסלר, "אנו עדים להמשך עליה בביקושים למשרדים בעיקר בסטנדרט גבוה כפי שבא לידי ביטוי בשיווקו והשכרתו של אטריום ר"ג ולכן, במקביל לפעילותינו להשבחת תיק הנכסים הקיים שלנו אנו עמלים על ייזום ופיתוח נכסים חדשים אשר יסייעו בהמשך הצעדת החברה קדימה".

 

אבי מוסלר מנכ"ל אמות אבי מוסלר מנכ"ל אמות צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x