$
בורסת ת"א

בעלי המניות הסכימו: שכר בנו של שולם פישר בשופרסל - ישודרג

יצחק פישר מועסק ברשת בתור מנהל המגזר הדתי והחרדי וממונה על מערך הכשרויות. עלות שכרו השנתית תהיה מעתה 464 אלף שקל

גיל קליאן 15:4931.03.16

החודש הבא יהיה נחמד במיוחד עבור בנו של שולם פישר, יצחק פישר. פישר הבן, המועסק בשופרסל, בה האב הוא אחד מבעל השליטה - יקבל החל מ-1 באפריל שכר משודרג של 22 אלף שקל בחודש.

 

העלאת השכר של יצחק פישר אושרה ברוב של 66% מבעלי המניות שאינם נגועים בעניין אישי בהחלטה. פסגות היה המתנגד העיקרי לתנאי ההעסקה של יצחק פישר, כאשר התומכים העיקריים היו הראל, מיטב דש ומנורה מבטחים.

מה דעתך על מניית שופרסל:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

יצחק פישר מועסק ברשת הקמעונאות הגדולה בישראל בתור מנהל המגזר הדתי והחרדי וממונה על מערך הכשרויות בחברה. היום (ה') דיווחה שופרסל כי אסיפת בעלי המניות של החברה אישרה את הארכת ההתקשרות עמו ב-3 שנים נוספות החל מאפריל הקרוב, וכן את שדרוג שכרו.

 

יצחק פישר מועסק בשופרסל מאז נובמבר 2008. שכרו ברוטו עומד כיום על 17.5 אלף שקל בחודש, כך שמדובר בהעלאה של 26%.

 

מעבר לשכר הבסיס זכאי יצחק פישר לשלל תנאים והטבות מהחברה. יש לו משכורת 13, וכן בונוס שנתי קבוע של 2 משכורות. הוא זכאי לרכב חברה מדרגה 4, וכן ל-8 ימי הבראה בשנה. התנאים של יצחק פישר כוללים עוד תשלום דמי ביגוד שנתי של 900 שקל, ארוחות מסובסדות ועוד.

 

לאחר שדרוג השכר תעלה עלות ההעסקה של יצחק פישר לחברה לסכום של 464 אלף שקל בשנה.

 

שופרסל ציינה בדיווח כי "בפני ועדת הביקורת והדירקטוריון הוצגו תנאי העסקה של בעלי תפקידים מקבילים ו/או דומים לתפקידו של מר יצחק פישר, ואשר אינם בעלי השליטה או קרוביהם, העוסקים בהתמחויות והמקבילים לתפקידו של מר יצחק פישר. עלות העסקתו המוצעת של מר פישר הינה נמוכה יותר מעלות העסקתם של אותם בעלי תפקידים".

 

 צילום: נמרוד גליקמן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x