$
בורסת ת"א

אלגומייזר יוצאת לגיוס גדול של כוח אדם - בפיליפינים

החברה המעסיקה כיום כ-20 עובדים בישראל תגייס 50 עובדים חדשים בפיליפינים - ותעסיק אותם במיקור חוץ, במרכזי השירות והשיווק החדשים שלה במדינה

מיקי גרינפלד 10:5121.10.15

אלגומייזריוצאת לגיוס גדול של עובדים - בפיליפינים. החברה מדווחת היום על יציאה לגיוס עובדים בהיקף גדול, שיותר מיכפיל את כוח האדם בחברה, אך בוחרת למקד את החיפושים מעבר לים.   

החברה מציינת כי היא יוצאת לגיוס "כוח אדם איכותי" שיספק את שירותיה במסגרת מיקור חוץ. כך למעשה מבצעת אלגומייזר את הגיוס תוך ניסיון לחסוך עלויות בשתי דרכים: גיוס עובדים פיליפינים, שם נמצא כוח אדם זול, והעסקתם כמיקור חוץ ולא כעובדים שכירים של החברה.

 

מה דעתך על מניית גיקס:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

בסך הכל מדובר בגיוס של 50 עובדים - מהלך התרחבות משמעותי, בהתחשב שכיום מעסיקה אלגומייזר בישראל 20 עובדים. העובדים החדשים יועסקו בהפעלת שני מרכזי שירות חדשים של החברה (Call Centers), המוקמים בימים אלה על ידי אלגומיזר בפיליפינים. בימים אלו החברה עורכת ראיונות ומיונים לאנשי מכירות דוברי אנגלית ברמת שפת אם במדינה על מנת לקלוט אותם לעבודה במרכזים.

 

 "העובדים החדשים מיועדים לתפקידי שיווק ומכירה מול שווקי חו"ל וכן תמיכה טכנית ושרות ללקוחות קיימים במסגרת פעילות ה- Call Centers", מציינת אלגומייזר בהודעה לבורסה.

 

החברה כבר איתרה מנהל לניהול המרכזים האמורים בחו"ל. שמו של המנהל לא מצויין בהודעת אלגומייזר, אך נאמר בה כי מדובר בבכיר לשעבר בחברת פרטנר, ששימש בה כאחראי על ניהול פעילות Customer Success.

 

מהלך הקמת מרכז השירות בפיליפינים יוצא לפועל לאחר פיילוט מוצלח שנעשה במדינה זו. החברה מתכוונת להקים בשלבים מאוחרים יותר מרכזים דומים במדינות נוספות.

 

אלגומייזר מתמחה בתחום הפרסום הדיגיטלי. החברה עוסקת בפיתוח תוכנה מבוססת בינה מלאכותית המיועדת לייעול ואפטימיזציה של קמפייני פרסום אינטרנטיים. החברה משמשת גם כסוכנות פרסום אינטרנטית, בתחום פעילותה, לאחר רכישת הפעילות של סוכנות הפרסום אדוסטר והטמעתה.

 

אלגומייזר מנוהלת על ידי נועם בנד, לשעבר מנכ"ל חברת דוטומי שנמכרה ל-Value Click בכ-300 מיליון דולר ולשעבר סמנכ"ל השיווק של FedEx ישראל.

 

מרכזי שירות במיקור חוץ בהודו (למצולמים אין קשר לאלגומייזר) מרכזי שירות במיקור חוץ בהודו (למצולמים אין קשר לאלגומייזר) צילום: רויטרס

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x