שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוק ההון

נבחר דירקטוריון חדש לאלביט הדמיה

באסיפה של בעלי המניות של החברה נבחרו שבעה חברי דירקטוריון חדשים, שיצטרפו לשני הדח"צים המכהנים. בין הפנים החדשות, המועמד של בעלת המניות הגדולה קרן יורק - רון הדסי, שאף צפוי להתמנות ליו"ר

יניב רחימי 19:4013.03.14

באסיפה כללית מיוחדת של בעלי המניות של אלביט הדמיהשהתקיימה היום (ה') נבחרו שבעה חברי דירקטוריון חדשים שיצטרפו לשני הדח"צים שכבר מכהנים בחברה.

ברשימת המועמדים לדירקטוריון היו שמונה מתמודדים, אולם רק לשבעה מהם היה מקום בבורד החדש של אלביט הדמיה. השביעייה שנבחרה מורכבת מחמשת המועמדים של בעלת המניות הגדולה באלביט הדמיה, קרן יורק, שאת פעילותה בישראל מנהל ג'רמי בלנק. בין החמישייה של בלנק נמצא גם רון הדסי, שצפוי להתמנות ליו"ר הדירקטוריון של אלביט הדמיה.

 

ישיבה של בעלי האג"ח של החברה בחודש ינואר ישיבה של בעלי האג"ח של החברה בחודש ינואר צילום: אוראל כהן

 

מה דעתך על מניית אלביט הדמיה:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

בעלת המניות השניה בגודלה באלביט הדמיה, קרן DK, הכניסה נציג אחד לדירקטוריון, יואב כפיר, שייצג את הקרן במהלך הסדר החוב. למוסדיים יש נציג אחד, שלמה קלסי, שנכנס לרשימה הודות לכלל. קלסי מונה בעבר על ידי מחזיקי האג"ח של אמפל לכהן כמנכ"ל החברות הבנות של אמפל, אחרי שזאת הגיעה לחדלות פירעון.

 

שלמה נס. נותר בחוץ שלמה נס. נותר בחוץ צילום: מיקי נועם אלון

 

היחיד ברשימת המועמדים שנותר מחוץ לדירקטוריון של אלביט הדמיה הוא ד"ר שלמה נס, המועמד של מנורה והראל. סיכוייו של נס להיבחר לדירקטוריון של אלביט הדמיה היו נמוכים מלכתחילה, היות שהוא צורף לרשימת המועמדים שלא על דעתו של ג'רמי בלנק, האיש שאחרי השלמת הסדר החוב הוא בעל השליטה בפועל בחברה הודות להחזקה של כ-20% מהון המניות של החברה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x