שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

טבע קיבלה אישור ה-FDA לקופקסון 40 מ"ג במינון של שלוש פעמים בשבוע

התרופה שצפויה להקל על המטופלים תופץ בארה"ב באופן מיידי. ל"כלכליסט" נודע כי על פי ההערכות, ההפצה בישראל תחל בעוד כמה חודשים . "התקדמות של ממש עבור המטופלים"

מיקי גרינפלד 07:4929.01.14
טבעהודיעה היום כי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) אישר את בקשתה לתרופה חדשה עבור קופקסון 40 מ"ג "ל לשימוש במינון נמוך של שלוש פעמים בשבוע.  
התרכובת החדשה מאפשרת משטר מינונים פחות תכוף בהזרקות למטופלים הסובלים מטרשת נפוצה. בנוסף למינון חדש זה, הקופקסון 20 מ"ג לשימוש יומי ימשיך להיות זמין. ההזרקה היומית אושרה ב- 1996.

 

הקופקסון 40 מ"ג לשימוש שלוש פעמים בשבוע יופץ בארה"ב ביומיים הקרובים. ל"כלכליסט" נודע כי טבע פותחת באופן מיידי בהליך במשרד הבריאות לאישור הגרסה החדשה גם בישראל, וההערכות הן שהפצה בישראל תחל בעוד כמה חודשים.

 

אישור ה- FDA ניתן בהתבסס על מידע שהושג במחקר שלב שלוש בקרב יותר מ- 1,400 מטופלים. המחקר לימד כי המינון של קופקסון של 40 מ"ג בהזרקה שלוש פעמים בשבוע מפחית באופן משמעותי את הישנות ההתקפים במשך 12 חודשים, ומציג פרופיל בטיחות ועמידות חיובי בקרב המטופלים.

 

קופקסון 40 מ"ג קופקסון 40 מ"ג

 

"הזמינות של קופקסון 40 מ"ג/מ"ל לשימוש שלוש פעמים בשבוע הנה התקדמות של ממש עבור מטופלים, אשר תהיה להם עכשיו האפשרות לקבל את הטיפול היעיל והבטוח של הקופקסון, תוך הפחתת מספר הזריקות ב- 60%" אמר ד"ר עומר קאהן, פרופסור לנוירולוגיה וראש מחלקת הנוירולוגיה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת וויין סטייט בדטרויט, מישיגן. "מטופלים בארה"ב יוכלו כעת ליהנות ממשטר מינון משופר מבלי לסכן את התועלות הידועות של הקופקסון", הוסיף קאהן.

 

מה דעתך על מניית טבע:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
מה חושבים הגולשים ?
     
54% 13% 33%

"השקענו באופן מתמשך ומתגבר בחידושים של הקופקסון מתוך רצון להבין את הצרכים ולהקל על הנטל של מטופלים כיום אנחנו גאים להמשיך ולנפק תוצאות על השקעה זו באמצעות מתן החופש לקבל מינון שלוש פעמים בשבוע", אמר לארי דאוני, נשיא תרופות מקור בצפון אמריקה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x