$
שווקי חו"ל

טוויטר העלתה את מחיר המניה לקראת ההנפקה

המחיר עודכן ל-23-25 דולר בהשוואה לטווח הקודם של 17-20 דולר - היקף הגיוס עשוי להגיע ל-1.75 מיליארד דולר. המסחר בטוויטר ייפתח בחמישי הקרוב

סוכנויות הידיעות 16:5604.11.13

טוויטר העלתה את מחיר המנייה בהנפקה הקרובה של החברה בבורסה של ניו יורק, בעוד עדכון לתשקיף שהעבירה אתמול לרשות לניירות ערך בארה"ב ולבורסה של ניו יורק (NYSE).  

על פי העדכון, בהנפקה הראשונית (IPO) יעמוד מחיר המניה על בין 25-23 דולר - בהשוואה למחיר שנמסר בעדכון האחרון שבו עמד הטווח על בין 20-17  דולר למניה. בכך מתקרבת החברה לתחזיות המוקדמות, שעמדו על מחיר של 30-25 דולר.

 

ככל הנראה מדובר בעדכון סופי, שכן ההנפקה צפויה לצאת לדרך ברביעי, והמסחר במניה יחל בחמישי הקרוב. החברה מתכוונת למכור 70 מיליון מניות בהנפקה, כך ששווי הגיוס עשוי להגיע במחיר של 25 דולר ל-1.75 מיליארד דולר. אם החתמים יבחרו למכור חבילה נוספת בת 10.5 מיליון מניות - היקף הגיוס עשוי להגיע ל-2 מיליארד דולר.

 

בסך הכל, טוויטר מתכוונת להנפיק 13% ממניותיה - שיעור גבוה מצפי האנליסטים המוקדם.  

 

בורסת ניו יורק ביצעה לפי שבוע וחצי בדיקת מוכנות לקראת ההנפקה - במטרה לוודא כי מערכות המחשוב והתקשורת שלה ערוכות למבצע. זאת, במטרה למנוע תקלות כגון אילו ששיבשו את הנפקת פייסבוק בשנה שעברה בבורסת נאסד"ק.

 

מנכ"ל טוויטר דיק קוסטולו מנכ"ל טוויטר דיק קוסטולו צילום: בלומברג

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x