$
בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

עובדי כלל פיננסים הגיעו להסכמות עם ההנהלה

העובדים המפוטרים עם ותק של שנה ומעלה יזכו למענק מכירה בגובה של 3 עד 5 משכורות עם מינימום של 30 אלף שקל

רחלי בינדמן 16:5102.04.13

הישג לליאור פרץ, יו"ר ועד העובדים של כלל פיננסים. ל"כלכליסט" נודע כי פרץ וייתר העובדים הצליחו להגיע להסכמות עם הנהלת החברה בראשות יורם נווה שמנעו פתיחה בהליך של סכסוך עבודה. זאת ברקע מכירת פעילות קרנות הנאמנות והתיקים, ליבת הפעילות של כלל פיננסים לקבוצת הראל ביטוח.

בין העובדים להנהלה סוכם שהעובדים הפורשים שלא ימצא להם מקום תעסוקה חלופי בהראל או בכלל ועובדים בכלל פיננסים שנה לפחות יזכו למענק מכירה. עובדים עם ותק של שנה עד ארבע שנים יהנו משלוש משכורות מענק עם מינימום של 30 אלף שקל. עובדים עם ותק של 8-4 שנים יהנו ממענק של 4 משכורות עם מינימום של 40 אלף שקל ואילו עובדים עם ותק גבוה יותר יהנו ממענק של 5 משכורות עם מינימום של 50 אלף שקל.

 

יורם נווה, מנכ"ל כלל פיננסים יורם נווה, מנכ"ל כלל פיננסים צילום: עמית שעל

 

עוד סוכם כי העובדים המסיימים עבודתם יזכו להשתתף בקורסים מקצועיים שיערכו על ידי כלל לעובדיה ללא תשלום וזאת בתקופה של שנה ממועד חתימת ההסכם ובלבד שעלות הקורסים לא תעלה על 10 אלף שקל. עובד שכחלק מתנאי העסקתו בחברה הועמד לרשותו רכב יוכלו להמשיך להחזיקו בתקופת ההודעה המוקדמת לה הם זכאים. עובדים עם זכאות לטלפון נייד יוכלו להעבירו על שמם.

 

גם לעובדים שייקלטו בכלל ביטוח או בהראל תינתן רשת ביטחון למצב בו יפוטרו במהלך השנה מאז קליטתם בהראל או בכלל בדמות פיצוי בגובה משכורת (שישולם על ידי הראל) וכן להשלמת הזכות שלהם למענק מכירה מצידה של כלל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x