שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שווקי חו"ל

טבע קיבלה אישור FDA ל-SYNRIBO - המיועדת לטיפול בחולי לוקמיה

החברה הודיעה כי התרופה תהיה זמינה למרשם בעתיד הקרוב. המדען הראשי של החברה: "שמחים להביא לשוק את SYNRIBO"

ניר צליק 18:1926.10.12

ענקית התרופות הישראלית טבע הודיעה היום (ו') כי קיבלה ממינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) אישור לתרופת SYNRIBO להזרקה לטיפול בחולים בוגרים עם שלב כרוני (CP) או שלב מואץ (AP) של לוקמיה מיאלואידית כרונית (CML) עם התנגדות לשניים או יותר מעכבים של טירוזין קינאז (TKIs). האינדיקציה מבוססת על שיעור תגובה. התרופה תהיה זמינה למרשם בעתיד הקרוב.

 

לפי הודעת החברה, עד כה, עמדו בפני חוליCML בשלבים AP ו-CP שנכשלו בשני TKIs או יותר אפשרויות טיפול מוגבלות. "אף כי נוף הטיפולים ב-CML היה עד להתקדמות עם הפיכתם של טיפולי TKI לזמינים, עדיין יש מקרים שבהם מטופלים אינם יכולים להמשיך להשתמש ב-TKIsבשל בעיות כגון עמידות, אי סבילות, תגובה תת-אופטימלית והתקדמות של המחלה" הסביר ד"ר חורחה א. קורטס, משנה ליו"ר ופרופסור לרפואה במחלקה לחקר הלוקמיה ב-MD Anderson Cancer Center באוניברסיטת טקסס. "בזכות SYNRIBO, נפתחת בפני הרופאים כיום גישה לאפשרות נוספת, המציעה תקווה אפשרית למטופלים החווים כישלון טיפולי".

מה דעתך על מניית טבע (US):
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
מה חושבים הגולשים ?
     
34% 17% 49%

 

"טבע שמחה להביא לשוק את SYNRIBO, המיועדת למטופלים הזקוקים לאפשרויות טיפול נוספות, לאחר שאפשרויות אחרות כשלו", אמר ד"ר מייקל ר. היידן, נשיא המו"פ הגלובלי והמדען הראשי של טבע. "SYNRIBO מצטרפת ל-TREANDA ול-TRISENOX כאפשרויות חשובות של טיפול המטולוגי בסל מוצרי האונקולוגיה של טבע".

 

SYNRIBO תינתן באופן תת עורי (הזרקה) במינון של פעמיים ביום למשך 14 ימים רצופים של מחזור של 28 ימים באינדוקצית טיפול, ופעמיים ביום למשך שבעה ימים רצופים של מחזור של 28 ימים בשלב התחזוקה עם השגת תגובה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x