$
בורסת ת"א

גב ים: הרווח הנקי עלה ב-30% ברבעון הראשון ל-39 מיליון שקל

רווחי החברה לפני מסים פחת והפחתות חד פעמיות הסתכמו ב-75 מיליון שקל, בהשוואה ל-68 מיליון שקל ברבעון המקביל ב-2011

שהם לוי 10:0207.05.12

רבעון טוב לגב יםמקבוצת אי.די.בי וחברה בת של נכסים ובניין: החברה הציגה עלייה של 30% ברווח הנקי ברבעון הראשון שעלה ל-39 מיליון שקל.

 

רווחי החברה לפני מסים, פחת והפחתות חד פעמיות הסתכמו ב-75 מיליון שקל, בהשוואה ל-68 מיליון שקל ברבעון המקביל ב-2011.

 

העלייה ברווח הנקי של גב ים מגיעה גם הודות למדד המחירים האפסי שנרשם ברבעון הראשון, כך הסתכמו הוצאות המימון נטו של חברת הנדל"ן ב-25 מיליון שקל, לעומת 41 מיליון שקל ברבעון הראשון של 2011.

 

נכון ליום 31 במרץ 2012, לחברה נכסים מניבים בשטח כולל של כ-743 אלף מ"ר - כולל שטח של כ-19 אלף מ"ר (חלק החברה) המוחזקים על ידי חברת גב-ים ממן נכסים בלוד, חברה בשליטה משותפת המוצגת לפי שיטת השווי המאזני), באתרים שונים ברחבי הארץ, בתפוסה של כ-97%.

 

"יציבות בענף הנדל"ן בישראל"

 

רפי ביסקר, יו"ר דירקטוריון נכסים ובניין וגב-ים, אמר היום: "גב-ים הינה אחת מזרועות הפעילות האיכותיות והיציבות של קבוצת נכסים ובניין ושל קבוצת IDB, דבר המתבטא בצמיחה פרמננטית בפעילותה תוך שימור האיתנות הפיננסית המאפיינת את החברה. אנו נמשיך לפתח את גב-ים כחברה בעלת מודל עסקי סולידי ואיתן הנשען על יכולות מקצועיות גבוהות של מנהליה, והמשתקף באחזקה של פורטפוליו נכסים מגוון ואיכותי בישראל, בשימור התפוסה המרשימה בנכסים, ביכולת יזמית מוכחת ובקשר הדוק עם שוק ההון".

 

"חוסנה של החברה מודגם בעיקר בכך שבתקופה של חוסר יציבות במשק היא רושמת ברבעון הראשון של 2012 שיפור בכל הפרמטרים התפעוליים, בדגש על צמיחה בקצב דו-ספרתי ב-EBITDA, לרמה שנתית של כ-300 מיליון שקל".

 

שרון שוופי, מנכ"לית גב-ים, אמרה היום: "הרבעון הראשון של השנה מצביע על

מה דעתך על מניית גב ים:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 המשך היציבות בענף הנדל"ן בישראל, הן ברמת הביקושים והן ברמת מחירי השכירות והתפוסות. גב-ים פותחת את שנת 2012 עם תפוסה של כ-97% וגידול בהכנסות, הנובע בעיקר מתוספת נכסים חדשים שאוכלסו. גב-ים ממשיכה בהקמת פרוייקטים בהיקף של כ-100 אלף מ"ר - בהרצליה, חולון, ובפארק ההיי-טק החדש, 'גב-ים נגב', בבאר שבע. ברמת הנשיא בחיפה, ממשיכה הבנייה במרץ, וכבר נמכרו כ-230 דירות. לאור הצלחת השיווק, התחלנו בשיווק הבניין הרביעי".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x