$
המלצות ואזהרות

מגדל שוקי הון: מורידים המלצה לגב ים להחזק

אדר עציוני: "לאור דיסקאונט נמוך אל מול השווי הכלכלי, צפי לגידול במינוף עקב חלוקות נוספות והסיכון העתידי בשוק המשרדים, הזדמנות הקנייה נסתיימה"

כתב כלכליסט 11:4506.02.12

במגדל שוקי הון מפחיתים היום (ב') את המלצתם למנית גב ים ל"החזק", ללא שינוי במחיר היעד 875 שקל, גבוה ב-3.5% ממחי המניה הבוקר.

 

"עם דיסקאונט נוכחי של כ-3% על שוויה הכלכלי, צפי לגידול במינוף עקב חלוקות נוספות והסיכון העתידי בשוק המשרדים, לפי שעה, הזדמנות הקנייה נסתיימה. אנו עדיין מעדיפים החזקה בגב ים לעומת אמות הנסחרת בדיסקאונט דומה", הסביר אדר עציוני, אנליסט הנדל"ן של מגדל שוקי הון.

 

מה דעתך על מניית נכסים ובנין:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
עציוני הוסיף, "מאז הענקנו לחברה לראשונה המלצת קניה בתחילת נובמבר, מניית גב ים השיגה תשואת יתר של כ-11% על מדד ת"א 100, ושל כ-12% לעומת מדד נדל"ן 15, כאשר חלק מהעליות באו כתגובה להודעה על חלוקת דיבידנד נאה בשבוע שעבר. חלוקת הדיבידנד בסך 150 מיליון שקל (תשואה נוכחית של כ-8.8%) הינה בהתאם לתחזיותינו המוקדמות, לאור עודפי החלוקה הקטנים יחסית של חברת האם, נכסים ובנין, מה שלא מאפשר לה חלוקת דיבידנדים כפי שחילקה בעבר. אנו סבורים כי עד תום 2012, יחולק דיבידנד נוסף בגב ים בהיקף של 150-100 מיליון שקל נוספים. כלומר, תשואת דיבידנד שנתית צפויה של כ-15-18% על בסיס השווי הנוכחי".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x