$
פרסום ושיווק

רשות התחרות אישרה לשופרסל ולדיסקונט להפעיל ארנק דיגיטלי

במסגרת המיזם המשותף של קבוצת הקמעונאות הגדולה בישראל ושל הבנק, צפויה PayBox השייכת לאחרון להפוך לחברה עצמאית בבעלות משותפת של שני הגופים

נורית קדוש 19:0501.03.21

הארנק הדיגיטלי של שופרסל ודיסקונט יכול לצאת לדרך. חודש אחרי שנחתם ההסכם בין שופרסל לבין בנק דיסקונט לשיתוף פעולה להקמת ארנק דיגיטלי ללקוחות כל הבנקים, על בסיס פלטפורמת התשלומים פייבוקס  (PayBox) שבבעלות הבנק, אישרה רשות התחרות את שיתוף הפעולה. השלמת ההסכם בין שופרסל לבנק כפופה עדיין לתנאים מתלים נוספים ובהם אישור בנק ישראל.

 

 

 

במסגרת המיזם המשותף צפויה PayBox להפוך לחברה עצמאית, בבעלות דיסקונט ושופרסל, שיחזיקו בחברה המשותפת 50.1% ו-49.9% בהתאמה.

 

פייבוקס ושופרסל פייבוקס ושופרסל

 

החברה תאפשר ל-2 מיליון הלקוחות של מועדון שופרסל, ליותרמ-1.5 מיליון הלקוחות של PayBox וללקוחות כלל הבנקים, לשדך את כרטיסי האשראי של מועדון שופרסל לאפליקציית PayBox, להנפיק כרטיסי אשראי וירטואליים חוץ בנקאיים, לקבל זיכויים כספיים (cash-back) שייצברו בארנק בעת רכישה ברשתות שופרסל ו-Be ולרכוש ולממש תווים דיגיטליים של המותג "תו הזהב".

 

הצדדים העריכו כי החיבור בין גוף פיננסי גדול, וקבוצת הקמעונאות הגדולה בישראל, יאפשר יצירת תחרות אמיתית למערכת הבנקאית המסורתית.

x