$
פרסום ושיווק

קניון TLV: הסתיים הסכסוך המסחרי בין הראל ויזל לרבוע כחול נדל"ן

קבוצת פוקס הגישה תביעה בגובה 40 מיליון שקל נגד הקניון בטענה לגביית יתר של דמי ניהול. עכשיו נחתמו הסכמים בין הצדדים "כדי לחזק את שיתוף הפעולה המסחרי ביניהם בקניון TLV"

אורנה יפת 09:4608.03.20

סוף לסכסוך המסחרי שפרץ בספטמבר האחרון בין רבוע כחול נדל"ן שבבעלות מוטי בן משה לקבוצת פוקס בשליטת הראל ויזל בעניין קניון TLV.

 

 

 

חברת הנדל"ן שמפעילה את הקניון, חתמה בסוף השבוע על הסכם פשרה עם קבוצת האופנה בעניין התביעה הכספית שהגישה פוקס לבית משפט המחוזי בתל אביב נגד הקניון. במסגרת ההסכם התקשרו הצדדים בהסכמים מסחריים שונים "כדי לחזק את שיתוף הפעולה המסחרי ביניהם בקניון TLV", כך עפ"י  ההודעה של רבוע כחול נדל"ן.

 

הראל ויזל הראל ויזל צילום: שוקה כהן
מוטי בן משה, על רקע קניון TLV מוטי בן משה, על רקע קניון TLV צילומים: עמית שעל, נעה קסלר

 

 

 

כפי שנחשף בכלכליסט, קבוצת פוקס הגישה תביעה בגובה 40 מיליון שקל נגד הקניון בטענה לגביית יתר של דמי ניהול. הטענה נגד הקניון היתה כי החברה המפעילה אותו "מפרה את ההתחייבויות ואת הסכמי השכירות והניהול שנחתמו בינה לבין קבוצת האופנה. קבוצת האופנה טענה כי מפתיחת הקניון חויבה בדמי ניהול בסך 95 שקל למ"ר, והופתעה לגלות שיש חנויות עם שטח קטן יותר שמשלמות דמי ניהול נמוכים מאלה שנגבו ממנה.

 

פוקס מפעילה 12 חנויות בקניון של מגוון המותגים שבבעלותה ובין היתר איימה לסגור את החנויות בקניון. מאז החלו מגעים לפתרון הסכסוך צמצמה פוקס בהסכמת הנהלת הקניון את שטח חנות אורבן אאוטפיטרס.

x