$
פרסום ושיווק

שר התקשורת דודי אמסלם פיטר שבעה עובדים במשרות אמון

מאז נכנס אמסלם לתפקידו כשר בממשלת המעבר הוא הדיח את ראש המטה, הדובר, שני נהגים ושני יועצים. בנוסף, הדיח גם יועצו הבכיר של המנכ"ל - משרת אמון שמגדיר המנכ"ל עצמו

אביאור אבו 17:4223.07.19

גל ההדחות של עובדים מצד מצד שרים בממשלת המעבר נמשך: לצד שר המשפטים אמיר אוחנה, שהדיח מתפקידה את מנכ"לית משרדו אמי פלמור, מאז מונה שר התקשורת דודי אמסלם לתפקידו ב-1 ביולי הוא פיטר שבעה עובדים בלשכתו ובלשכת המנכ"ל נתי כהן.

 

 

בין העובדים שעבודתם הופסקה נמצאים ראשת מטה השר, שירלי שיף, הדובר ירון עולמי, שני נהגים ושני יועצים. פרט לעובדים אלה, פוטר גם יועצו הבכיר של מנכ"ל המשרד, אביב גוטר, ששימש בעבר ככתב ב"כלכליסט".  

שר התקשורת דודי אמסלם (משמאל) ומנכ"ל המשרד נתי כהן שר התקשורת דודי אמסלם (משמאל) ומנכ"ל המשרד נתי כהן צילום: יח"צ משרד התקשורת

 

 

יש לציין, כי השר רשאי להחליף את עובדיו המתמנים במשרות אמון. עם זאת, התקן של גוטר הוא משרת אמון של המנכ"ל, ולא של השר. לא נמסר הסבר לפיטוריו. 

 

ממשרד התקשורת נמסר: "אביב גוטר סיים את תפקידו כיועץ בכיר למנכ"ל משרד התקשורת ויוצא לדרך חדשה. מנכ"ל המשרד, נתי כהן, הודה לאביב על התקופה בה שימש כיועץ, תקופה אינטנסיבית, מאתגרת ומלאת עשיה. המנכ"ל איחל לאביב הצלחה רבה בהמשך דרכו".

 

מלשכת השר לא נמסרה תגובה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x