$
פרסום ושיווק

סבב מינויים בשטראוס: שחר פלורנץ מונה סמנכ"ל צמיחה וחדשנות

את מקומו של פלורנץ יתפוס אריאל שטרית, סמנכ"ל הכספים של שטראוס ישראל. גור זמיר יחליף את שטרית

נורית קדוש 11:1709.01.19

קבוצת שטראוס מבצעת סבב מינויים בהנהלת החברה, בדגש על תחום הכספים. שחר פלורנץ, סמנכ"ל הכספים של הקבוצה בעשור החולף, מונה סמנכ"ל צמיחה וחדשנות (Chief Growth and Innovation officer), וחבר הנהלה.

 

 

 

מדובר בפונקציה חדשה שיצרה הקבוצה, המבססת את צמיחתה על יצירת חדשנות. במקביל לניהול היחידה החדשה, פלורנץ ימשיך לנהל את תחום מערכות המידע ואת תחום הפיתוח העסקי.

 

 

שחר פלורנץ סמנכ"ל צמיחה וחדשנות, קבוצת שטראוס שחר פלורנץ סמנכ"ל צמיחה וחדשנות, קבוצת שטראוס צילום: יח"צ שטראוס

 

את מקומו של פלורנץ, יתפוס אריאל שטרית, סמנכ"ל הכספים של שטראוס ישראל, שישמש גם כן כחבר בהנהלת הקבוצה.

 

גור זמיר, סמנכ"ל הכספים של שטראוס מים, יחליף את שטרית ויכהן כסמנכ"ל כספים של החברה בישראל. המינויים צפויים להיכנס לתוקף במהלך חודש אפריל.

 

 

אריאל שטרית, סמנכ"ל כספים, קבוצת שטראוס אריאל שטרית, סמנכ"ל כספים, קבוצת שטראוס צילום: יח"צ שטראוס

 

גיורא בר דעה מנכ״ל ונשיא שטראוס: "תעשיית המזון והמשקאות חווה שינויים גלובליים מואצים בשנים האחרונות. בחרנו להקים זרוע ייעודית חדשה לתחום הצמיחה והחדשנות כדי להבטיח פיתוח יכולות והערכות מתאימה של הקבוצה אל מול המגמות, הצרכים והזדמנויות עסקיות חדשות.  

הקמה של יחידה זו תאפשר לקבוצה למנף טוב יותר נכסים קיימים בתחומי החדשנות, יזמות וטכנולוגיה, לבצע קפיצת מדרגה בפיתוח היכולות, לחזק את בסיס הבית ולפתח יתרונות תחרותיים בזירה הגלובלית שיאפשרו צמיחה בתחומי פעילות הקיימים כמו גם חדשים בעתיד״.

 

 

גור זמיר, סמנכ"ל כספים, קבוצת שטראוס גור זמיר, סמנכ"ל כספים, קבוצת שטראוס צילום: יח"צ שטראוס

 

המינויים שצפויים להיכנס לתוקף במהלך חודש אפריל, מצטרפים לסבב מינויים רחב שביצעה הקבוצה

 

בשנה החולפת ביצעה הנהלת החברה סבב מינויים במסגרתם מונה בר דעה במקום גדי לסין שנאלץ לפרוש מסיבות בריאותיות. בנוסף, מונה ציון בלס שכיהן כמנכל שטראוס ישראל למנכל חברת הקפה הבינלאומית של הקבוצה במקום תומר הרפז, שמונה כמנכ״ל חברת המטבלים הבינלאומית סברה. את בלס החליף כמנכ"ל שטראוס ישראל אייל דרור, שכיהן קודם כמנכל חברת הממתקים של הקבוצה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x