שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

בעלי המניות של רשת ועשר נפגשו כדי להכריע לגבי חלוקת המניות

הערוץ הממוזג צפוי להתחיל לשדר ב-1 בינואר, ומהלכי האיחוד כבר יצאו לדרך. עם זאת, בצד הפיננסי של המהלך טרם הושלמו כל הפרטים. במקביל, ממשיכים ברשת ובעשר להתמודד עם סכסוכי עבודה שהכריזו ועדי העובדים, העלולים לשבש את עליית הערוץ הממוזג

עומר כביר 18:0819.12.18

בעלי המניות של רשת ועשר נפגשו היום (ד') כדי להכריע את חלוקת המניות בערוץ הממוזג ואת הזרמות ההון שייגזרו ממנה.

 

הערוץ הממוזג צפוי להתחיל לשדר ב-1 בינואר, ומהלכי האיחוד כבר יצאו לדרך. עם זאת, בצד הפיננסי של המהלך טרם הושלמו כל הפרטים ופגישת בעלי המניות היום צפויה להכריע בכמה מהפרטים הקריטיים שלו.

 

בעבר פורסם שחלוקת המניות צפויה להיות 68% לבעלי עשר (לן בלוונטניק ומשפחת רקנאטי בתוספת יו"ר RGE והיו"ר המיועד של הערוץ הממוזג נדב טופולסקי) ו-32% לבעלי המניות בקשת (אנדמול, אודי אנג'ל, עידן עופר ומיכאל שטראוס). הפגישה היום יכולה להביא לשינוי מסוים בחלוקה זו.  

המהלכים להשלמת המיזוג נמצאים בינתיים בעיצומם. בתחילת השבוע הודיע סמנכ"ל התוכן של רשת, עמי גלאם, על פרישה מתפקידו ערב המיזוג. זאת, לבקשת המנכ"ל המיועד של הערוץ הממוזג, יוסי ורשבסקי. עם זאת, גלאם ימשיך להוביל את עונת ה-VIP של האח הגדול שתשודר בקרוב.

 

במקביל, ממשיכים ברשת ובעשר להתמודד עם סכסוכי עבודה שהכריזו ועדי העובדים של שני הערוצים, בעיקר על רקע מחלוקת בהסדרת זכויות העובדים לאחר המיזוג. אם לא יפתרו סכסוכי העבודה, יוכלו העובדים לנקוט בעיצומים טרם המיזוג ולשבש את עלייתו של הערוץ הממוזג.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x