שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

לקראת המיזוג עם ערוץ עשר: ההסתדרות הכריזה על סכסוך עבודה ברשת

הערוץ הממוזג צפוי להתחיל את שידוריו בינואר הקרוב והעובדים חוששים "שהדבר יביא לשינויים מבניים וארגוניים מרחיקי לכת אשר יסכנו את ביטחונם התעסוקתי"

עומר כביר 17:1810.12.18

לקראת המיזוג עם ערוץ עשר: ההסתדרות מכריזה על סכסוך עבודה ברשת, בטענה שהמו"מ להסדרת זכויות עובדי הערוץ לאחר המיזוג לא הושלם.

 

 

 

בהודעה לעיתונות ששלחה, מציינת ההסתדרות כי הערוץ הממוזג צפוי להתחיל את שידוריו בינואר הקרוב. "עובדי רשת חוששים שהדבר יביא לשינויים מבניים וארגוניים מרחיקי לכת אשר יסכנו את ביטחונם התעסוקתי", נטען שם.

 

 

מימין: מנכ"ל ערוץ עשר יוסי ורשבסקי ולשעבר מנכ"ל רשת אבי צבי מימין: מנכ"ל ערוץ עשר יוסי ורשבסקי ולשעבר מנכ"ל רשת אבי צבי צילום: אוראל כהן, עומר מסינגר

 

220 עובדי רשת, ובהם טכנאים, עובדי שיווק, אנשי פרומו ודיגיטל ואנשי כספים, התאגדו בהסתדרות רק לפני כחודש. אתמול ביקש ועד עובדי רשת מההסתדרות להכריז על סכסוך עבודה בערוץ, והבקשה אושרה היום. לפיכך, העובדים יוכלו לנקוט בצעדים ארגוניים עוד החודש, שבועיים אחרי הכרזת סכסוך העבודה, ולפני תחילת השידורים של הערוץ הממוזג.

 

עובדי ערוץ עשר ועובדי חדשות עשר הכריזו על סכסוך עבודה זה מכבר, ועשויים גם הם לנקוט בצעדים לפני עליית הערוץ הממוזג.

 

מוועד עובדי רשת נמסר: "התעוררנו השבוע למציאות שבה המיזוג המתוכנן הפך לעובדה, והחשש לביטחוננו התעסוקתי הפך למוחשי ומיידי. בחרנו בהתאגדות מתוך אמונה כי הערבות ההדדית היא נחלת עובדי רשת".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x