$
פרסום ושיווק

מיזוג רשת ועשר - בלווטניק ושותפיו יחזיקו ב-68% מאחזקות הערוץ החדש

במסמכים שהגישו לרשות השנייה בעלי המניות של שני הערוצים לקראת תחילת פעילותו בינואר 2019, מפורטת מפת האחזקות של הערוץ הממוזג: לן בלווטניק, משפחת רקנאטי ונדב טופולסקי יהיו בעלי השליטה. בעלי רשת הנוכחיים - אודי אנג׳ל, עידן עופר, מיכאל שטראוס וקבוצת אנדמול - יחזיקו ב-32% מהערוץ

יואב סטולר 18:1108.12.18

בהמשך לדרישת הרשות השנייה, וכחלק מההכנות הסופיות למיזוג הפעילות של ׳ערוץ 10׳ ו׳רשת13׳, הגישו אתמול (ו') בעלי המניות של שני הערוצים חומרים נוספים לאישור הרשות, והם נערכים להשלים את המיזוג עד סוף השנה, ולהתחיל את פעילות הערוץ הממוזג כבר ב-1 בינואר 2019.

 

 

 

בין החומרים שהוגשו לאישור וידיעת הרשות השנייה, הצהירו בעלי המניות על האחזקות העתידיות בערוץ החדש: חברת RGE, בעלת השליטה בערוץ 10, תהיה בעלת השליטה ותחזיק ב-68% מהערוץ הממוזג. בעלי המניות בחברה שמזוהים עם RGE ושיחזיקו בערוץ הממוזג הם לן בלווטניק, משפחת רקנאטי ונדב טופולסקי.

 

מימין: אודי אנג'ל, מבעלי השליטה ברשת, ולן בלווטניק, בעל השליטה בערוץ 10 מימין: אודי אנג'ל, מבעלי השליטה ברשת, ולן בלווטניק, בעל השליטה בערוץ 10 צילום: ערן לם

 

 

כן עולה מהמסמכים, שבעלי רשת הנוכחיים - אודי אנג׳ל, עידן עופר, מיכאל שטראוס וקבוצת אנדמול - יחזיקו ב-32% מהערוץ הממוזג. לפי הודעת החברות, במבנה הבעלות נלקחו בחשבון מראש כל הדרישות הרגולטוריות שעל החברה הממוזגת לעמוד בהן. בסמוך לעליית השידורים בערוץ הממוזג, צפויים להצטרף משקיעים חדשים לערוץ, כך נמסר.

 

ההסכם על מיזוג הערוצים כולל כרגע רק את בעלי המניות הנוכחיים. בהמשך ייכנסו כאמור לערוץ הממוזג שותפים נוספים, ביניהם קבוצת המשקיעים של אלי עזור.

 

את עסקת המיזוג ליוו מצד בעלי המניות של ערוץ 10 עו"ד יורם בונן וזהר ליס ממשרד פישר בכר חן ואת בעלי המניות של רשת 13 ייצגו עו"ד אלדד כורש ואורית ישראלי ממשרד עמית פולק מטלון.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x