$
פרסום ושיווק

רני צים ומידאס יקימו מרכז קניות בטירה ב-30 מיליון שקל

מרכז הקניות יכלול כ-5,000 מ"ר מסחר ומגרש חניה, וייבנה על קרקע שכוללת 11 אלף מ"ר. על פי ההסכם, רני צים מרכזי קניות תחזיק בבעלות על 25% מהמרכז המסחרי, מידאס תחזיק 25% מהשותפות, ויואב קפלן יחזיק ב-50%

אורנה יפת 14:2531.10.18

רני צים מרחיב את פעילות מרכזי המסחר שבבעלותו במגזר הערבי. חברת רני צים מרכזי קניות חתמה על הסכם בשותפות עם מידאס השקעות בנדל"ן וחברת יולן השקעות בבעלותו של יואב קפלן, להקמת מרכז קניות בעיר טירה, בהשקעה של כ-30 מיליון שקל.

 

 

 

מרכז הקניות יכלול כ-5,000 מ"ר מסחר ומגרש חניה, וייבנה על קרקע שכוללת 11 אלף מ"ר. על פי ההסכם, רני צים מרכזי קניות תחזיק בבעלות על 25% מהמרכז המסחרי, מידאס השקעות בנדל"ן תחזיק 25% מהשותפות, ויואב קפלן יחזיק ב-50%. השותפים יקימו חברת ניהול משותפת שהבעלות עליה תהיה זהה להחזקות שלהם במרכז החדש.

 

רני צים רני צים צילום: תומי הרפז

 

רני צים ומידאס יעמידו את המימון להקמת הפרויקט בחלקים שווים (50% כל אחד). המימון יעשה בדרך של הלוואות בעלים צמודות למדד בריבית שנתית של 6.5% . בהתאם להסכם שנחתם בין הצדדים, יואב קפלן ימחה לשותפות את כל זכויותיו והתחייבויותיו, בהסכם שכירות שנחתם בינו לבין בעלי הקרקע, לפיו תושכר הקרקע למשך כשלוש שנים, לשם הקמת הפרויקט.

 

 

מידאס השקעות בנדל"ן בע"מ מנוהלת על ידי רן שטיינמן ואבישי אברהם. בין הפרויקטים שלה, מתחם שרונה ורשת המרכזים המסחריים SEVEN שפועלת במגזר הערבי.

 

קבוצת צים אחזקות בבעלות רני צים, פועלת אף היא בתחומי הנדל"ן המסחרי באמצעות צים סנטרס ובתחום הקמעונאות באמצעות אופיס דיפו. בתחילת השבוע זכתה אופיס דיפו במכרז על חנות החשמל והאלקטרוניקה בדיוטי פרי בנתב"ג, לאחר שהציעה סכום של 53.9 מיליון שקל וגברה על ההצעות של אלקטרה מוצרי צריכה ושל אלמ, אשר הפעילה את החנות במשך שש השנים האחרונות. קבוצת רני צים מרכזי קניות מפעילה ששה מרכזי קניות בפריפריה, בערד, נתיבות, בית שאן, מעלות, אום אל פחם וירכא. בקרוב צפויה החברה להקים מרכז לייף סטייל בכפר סבא ולהתמקד בהקמת ארבעה פרויקטים מסחריים ולוגיסטיים נוספים במגזר הערבי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x