$
פרסום ושיווק

משרד התקשורת הקפיא מינוי הקבע של יוליה שמאלוב-ברקוביץ' ליו"ר הרשות השנייה

זאת, בעקבות מכתב תלונה שהוגש נגד שמאלוב-ברקוביץ' המשמשת יו"ר זמנית של הרשות. בשלב זה מגיש משרד התקשורת את שמותיהם של 14 חברי מועצה לבדיקת הוועדה למינויים במגזר הציבורי

יואב סטולר 14:4628.10.18

משרד התקשורת הקפיא המינוי הקבוע של יוליה שמאלוב-ברקוביץ' ליו"ר הרשות השנייה, בעקבות מכתב תלונה שהוגש למשרד. מנכ"ל המשרד נתי כהן, החליט שלא להגיש את שמה לוועדה לבדיקת מינויים במגזר הציבורי, עד לבירור הטענות שהועלו נגד התנהלותה.

 

 

 

שמאלוב-ברקוביץ' משמשת יו"ר זמנית של הרשות. עד כה לא פורסם זהות מגיש התלונה נגד שמאלוב-ברקוביץ', כשפנייתו הביאה לבחינה מחודשת של העמדתה למינוי קבוע בפני הוועדה.

 

בשלב זה מגיש משרד התקשורת את שמותיהם של 14 חברי מועצה לבדיקת הוועדה.

 

 

יוליה שמאלוב-ברקוביץ' יוליה שמאלוב-ברקוביץ' צילום: אלכס קולומויסקי

 

יוזכר, כי שמאלוב-ברקוביץ' עלתה לכותרות סביב נושא מיזוג ערוץ עשר ורשת, שלו היא מתנגדת. ייתכן שהתלונה שבגינה דנים במשרד התקשורת קשורה בצורה כלשהי לסאגת המיזוג בין הערוצים, או שתומרצה על ידי מי הנוגעים לדבר. עם זאת, יש להעריך שלאור הרצינות שבה מתייחסים היום לדברים במשרד והאופי הדיסקרטי של הדיון בהם – אין מדובר בעניין שבשגרה.

 

בעברה שימשה שמאלוב-ברקוביץ' כחברת כנסת מטעם קדימה ואח"כ התמודדה בפריימריז בליכוד. בעבר הייתה המועמדת ליו"ר הרשות מנכ"לית ערוץ 9 ומנכ"לית העיתון "וסטי" לדוברי השפה הרוסית בישראל.

 

מהרשות השנייה נמסר בתגובה: "כל פעולותיה של יו"ר הרשות השנייה עולות בקנה אחד עם רצון המחוקק - הבטחת גיוון תקשורתי על גבי המסך. כל ניסיון לפגוע בה מונע מטעם בעלי עניין, אשר עושים שימוש בעובדיהם, שעה שהאינטרס הציבורי הוא מהם והלאה".

  

ממשרד התקשורת טרם נמסרה תגובה.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x