שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

שופרסל מתקרבת לחו״ל: מינתה את מירב אתרוג בר למנכ"לית הפעילות

איציק אברכהן מנכ״ל שופרסל יכהן כיו״ר חברת התיירות שצפויה להתחיל לפעול בתוך כחודשיים. החברה תנהל פעילות תיירות אינטרנטית להזמנת טיסות, מלונות וחבילות נופש בישראל ובחו"ל ותספק לחברי מועדון שופרסל הצעות מותאמות אישית

נורית קדוש 10:0009.10.18

9 חודשים אחרי שחתמה על הסכם להקמת חברה שתפעל בתחום התיירות, מינתה שופרסל את מירב אתרוג בר למנכ״לית הפעילות. איציק אברכהן מנכ״ל שופרסל יכהן כיו״ר חברת התיירות שצפויה להתחיל לפעול בתוך כחודשיים.

 

 

 

 

מירב אתרוג בר מנכ"לית שופרסל מירב אתרוג בר מנכ"לית שופרסל צילום: יחצ

 

 

בהסכם שחתמה בינואר החולף עם חברת התיירות גוליבר נקבע כי שופרסל תחזיק ב-53% ממניותיה של שופרסל תיירות וקבוצת גוליבר תחזיק ב-47% ממנה. שופרסל תיירות תנהל פעילות תיירות אינטרנטית להזמנת טיסות, מלונות וחבילות נופש בישראל ובחו"ל ותספק לחברי מועדון שופרסל הצעות מותאמות אישית. חברת שופרסל Travel הצפויה להשיק את הפלטפורמה האינטרנטית שלה בחודשים הקרובים, תאפשר לשופרסל לתעל את מסד הנתונים של מועדון לקוחותיה ואת ערוצי ההפצה והשיווק הפיזיים והדיגיטליים שלה, לתחום שלא פעלה בו עד כה.

 

בתפקידה האחרון כיהנה אתרוג בר כסמנכ"לית שיווק ופיתוח עסקי של ידיעות אחרונות, קודם לכן ניהלה את חברת "עברית" – חנות הספרים הדיגיטליים.

 

אברכהן מסר: " אני משוכנע כי ניסיונה של אתרוג בר בתחום השיווק ובתחום ה-e-commerce יבואו לידי ביטוי וימנפו את חברת התיירות, שהקמנו, כמו גם יאפשרו לנו להציע הצעות ערך כדאיות לחברי המועדון״. אתרוג בר מסרה: "אני בטוחה ששילוב היכולות של הרשת עם אלו של חברת התיירות יתנו לנו דחיפה חזקה בכניסתנו אל השוק״.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x