$
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

גם מחלבות גד מעלה מחירים של חלק מהמוצרים ב-2.2%

בשבוע שעבר הודיעו תנובה וטרה על עליית מחירים במגוון מוצרים בשיעור של 1.5%-3.4%. ההתייקרויות הן על רקע עלייה מתמשכת במחיר החלב הגולמי בכ-10%

אורנה יפת 10:2513.08.18

אחרי תנובה וטרה, גם מחלבות גד הודיעה לקמעונאים על התייקרות מוצרי החלב שלה. ל"כלכליסט" נודע כי מחלבות גד הודיעה הבוקר  (ב') לרשתות השיווק כי חלק ממוצריה יתייקרו החל מה-19 באוגוסט ב-2.2% בממוצע.

 

 

 

בשבוע שעבר הודיעו תנובה וטרה על עליית מחירים של מגוון מוצרים בשיעור של 1.5% עד 3.4%. המחלבה היחידה שלא מעלה בשלב זה מחירים היא מחלבת שטראוס.

 

 

מחלבות גד מחלבות גד צילום: צביקה דור

 

ההתייקרויות באות על רקע עלייה מתמשכת במחיר החלב הגולמי שמאז שנה שעברה התייקר בכ-10%. על אף ההתייקרות בחלב הגולמי והמלצץת ועדת המחירים מלפני חמישה חודשים להעלות את מחירי המוצרי החלב, מסרב שר האוצר משה כחלון לאמץ את המלצות הוועדה ולהעלות מחירים של מוצרי החלב המפוקחים.

 

על רקע זה הודיעו השבוע תנובה וטרה כי הן מייקרות את מוצרי החלב שאינם בפיקוח. כעת, גם מחלבת גד, שהיא מחלבה קטנה יותר המתמחה בייצור גבינת מוצרלה ואינה משווקת מוצרי חלב מפוקחים, הודיעה גם היא על התייקרות מחירים שתיכנס לתוקף מייד לאחר החג.

 

מחלבות גד מסרו בתגובה: "בעקבות עלייה נמשכת במחירי החלב הגולמי והתשומות, אנו מודיעים על עליית מחירים בחלק ממוצרינו. החברה עשתה כמיטב יכולתה להימנע מעליית מחירים באופן גורף, ולכן רק בחלק מן המוצרים בוצעה עלייה וגם היא בהגדרות המומלצות על פי הוועדה."

בטל שלח
    לכל התגובות
    x