$
פרסום ושיווק

אחרי תנובה, גם טרה מעלה מחירים בשיעור של עד 3.4%

החברה הודיעה על עדכון מחיר המחירון לקמעונאים של חלק ממוצרי החלב הלא מפוקחים. מעדנים של טרה יתייקרו ב- 2.4%, גבינה צהובה ב-3.4%, גבינת קרם שמנת ב-1.5% ויוגורט פרי ב-2.2%. ההתייקרות תיכנס לתוקף בימים הקרובים

אורנה יפת 13:3208.08.18

יומיים לאחר שתנובה הודיעה על ייקור מוצרי חלב שאינם בפיקוח, גם מחלבת טרה מעלה מחירים.

 

החברה הודיעה היום (ד') על עדכון מחיר המחירון לקמעונאים של חלק ממוצרי החלב הלא מפוקחים.

 

 

 

 

מנכ”ל טרה טל רבן מנכ”ל טרה טל רבן צילום: נמרוד גליקמן

 

 

כמו תנובה, גם טרה איננה מחכה לחתימתו של כחלון על עדכון מחירים ובחברה טוענים כי עליית המחירים מתבצעת עקב עלייה של למעלה מ-10% במחיר החלב הגולמי מינואר 2017 ועד היום. תנובה וטרה החליטו לעלות מחירים בשבוע האחרון לאחר שוועדת הפיקוח על המחירים המליצה להעלות את מחיר מוצרי החלב שבפיקוח ב-3.4% אך שר האוצר משה כחלון מסרב לאמץ את המלצת הוועדה ולחתום על הצו שיאפשר את ההתייקרות.

 

עליית המחירים תנוע בשעורים שבין 1.5% ועד ל- 3.4% בקטגוריות המוצרים השונות. כך מעדנים של טרה יתייקרו ב- 2.4%, גבינה צהובה ב-3.4%, גבינת קרם שמנת ב-1.5%, יוגורט פרי ב-2.2%. ההתייקרות תכנס לתוקף בימים הקרובים.

 

החלב הגולמי מהווה חלק מהותי בעלויות הייצור של מוצרי החלב, ובעיקר במחלבות תנובה וטרה שפורטפוליו המוצרים שלהן כולל לא מעט מוצרים בפיקוח. על מחלבת שטראוס ההשפעה נמוכה יותר שכן היא משווקת בעיקר מוצרי חלב שאינם מפוקחים ומוצרים בקטגוריות הפרימיום שמחירם גבוה ביחס למוצרים מפוקחים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x