שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

ריט 1 בתביעה: קיים חשש שרשת הכושר זאוס חדלת פירעון

חברת הנדל”ן הגישה תביעה נגד חברת מכוני הכושר ומנהלה יהודה מימון בשל חוב של 7.9 מיליון שקל, שריט טוענת שזאוס חבה לה עבור דמי שכירות בקניון שערי חדרה

אורנה יפת 08:3817.07.18

חברת הנדל”ן ריט 1 הגישה תביעה נגד חברת מכוני הכושר זאוס ומנהלה יהודה מימון בשל חוב של 7.9 מיליון שקל, שריט טוענת שזאוס חבה לה עבור דמי שכירות בקניון שערי חדרה. בכתב התביעה טוענת ריט 1 כי קיים חשש שזאוס עומדת בפני חדלות פירעון. זאוס שכרה מריט 1 שטח של 1,473 מ”ר להפעלת חדר כושר בשערי חדרה בספטמבר 2016.

 

ספינינג במועדון הכושר זאוס ספינינג במועדון הכושר זאוס צילום: עמית שעל

 

 

החל מינואר 2018, טוענת ריט בתביעה, הפסיקה זאוס לשלם דמי שכירות ודמי ניהול באופן גורף והפגנתי, בעודה ממשיכה להפעיל את חדר הכושר, ומתעלמת מדרישות חוזרות ונשנות של התובעת לתשלום החוב. בתביעה, שהוגשה באמצעות משרד עורכי הדין פישר בכר, טוענת ריט 1, כי “לאחרונה התחוור לתובעת כי הנתבעת מצויה במצב כלכלי קשה, אשר בגינו אין ביכולתה לעמוד בהתחייבויות כלפיה”. לטענתה, בתחילת ההסכם ביקש מימון לשכור בקניון שטח נוסף, שישמש לטובת סטודיו לחדר הכושר, ולאחר שחתמו על הסכם ביחס לשטח הנוסף של 282 מ”ר, החלה זאוס בעבודות הריסה כדי להתאים את השטח לצרכיה. “ואולם, לאחר שהרסו את המושכר כליל, הודיע מימון לתובעת, כי החברה מצויה בהפסדים גדולים”. לטענת ריט, בנובמבר 2017 שיגר מימון מכתב ובו כתב: “סניף זאוס חדרה מפסיד בכל חודש כ־150 אלף שקל. אנחנו לא מסוגלים לקחת על עצמנו את העלויות הנוספות שחשבנו שיהיה באפשרותנו”. מזאוס נמסר: “במהלך השנים חל שינוי לוקאלי כתוצאה מפתיחת מועדוני לואו קוסט באזור אשר יצרו מעבר של מנויים למועדונים המתחרים. למטרת ייעול חברנו למועדון פרופיט חדרה. חברת ריט 1 לא הסכימה לתוכנית הייעול ופעלה באופן לא מקצועי ובריוני, תוך סגירת המועדון ונעילת השערים. נפתור את הנושא בבית המשפט”.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x