שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

פרטנר תחל השבוע בשיווק חבילות אינטרנט וטלוויזיה על גבי תשתית HOT

גורמים בסלקום המקורבים לנושא אמרו ל"כלכליסט" כי גם החברה תחל בקרוב מאוד בשיווק החבילות על גבי אותה התשתית. 2 החברות התבססו עד כה על התשתית של בזק

יואב סטולר 14:4109.07.18
פרטנר תחל השבוע בשיווק חבילות אינטרנט וטלוויזיה על גבי תשתית HOT, לאחר שהשלימה את הליך הפיילוט בשבועות האחרונים. בכך, פרטנר מקדימה את סלקום ביכולת להציע ללקוחות HOT לעבור לחבילות שהיא מציעה במסגרת פרטנר TV מבלי צורך בהתקנת תשתית חדשה.

 

 

 

עם זאת, גורמים בסלקום המקורבים לנושא אמרו ל"כלכליסט" כי גם החברה תחל בקרוב מאוד בשיווק החבילות על גבי אותה התשתית. זאת אחרי שגם התשתית של HOT נפתחה בפני השחקניות האינטרנטיות שעד כה התבססו על זו של בזק.

 

מאמץ זה של פרטנר ומתחרתה העיקרית סלקום מגיע כניסיון נוסף למשוך אליה לקוחות וקהלים נוספים שעד כה שמרו אמונים לשחקניות המסורתיות HOT ו-yes. בנוסף מציעה החברה חבילות אינטרנט על גבי הסיבים האופטיים של פרטנר כשזו נחשבת עד כה למוגבלת יחסית - בעיקר  ביחס לתשתית הוותיקה.

 

 

פרטנר TV פרטנר TV צילום: עומר כביר

 

לדברי פרטנר, הפיילוט שנעשה על גבי התשתית של HOT  הושלם בהצלחה, ובכך מתחייבים בפרטנר שלא תהיינה תקלות בחבילות הטריפל המשלבות שירותי אינטרנט, טלוויזיה וטלפוניה של פרטנר.

 

המשנה למנכ"ל קבוצת פרטנר, יובל קינן: "היכולת שלנו להקל על מעבר הלקוחות לחבילות פרטנר TV, ללא צורך בהתקנת תשתית אינטרנט חדשה בבית הלקוח, תאפשר מעבר מהיר יותר, עם טכנאי אחד ובכל סוגי התשתיות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x