פרסום ושיווק

פוקס ולאומי קארד משיקות כרטיס אשראי משותף - Dreamcard VIP

הכרטיס יהיה מבוסס על מועדון הלקוחות הנוכחי של קבוצת פוקס ויעניק הנחות נוספות. במסגרת ההסכם, פוקס תקבל 45 מיליון שקל בשנה הראשונה

אורנה יפת 14:0003.07.18
קבוצת פוקס ולאומי קארד חשפו הבוקר את כרטיס האשראי המשותף שלהן שיושק רשמית בימים הקרובים. הכרטיס יושק תחת השם Dreamcard VIP ויהיה מבוסס על מועדון הלקוחות הנוכחי של קבוצת פוקס (דרים קארד) שמונה כ-1.5 מיליון לקוחות.

 

פוקס ולאומי קארד דיווחו כי מחזיקי הכרטיס החדש ייהנו מהטבות נוספות על אלה הניתנות במועדון הלקוחות כיום, וממבצעים המוענקים על ידי לאומי קארד לכלל מחזיקי כרטיסי האשראי החוץ בנקאיים של החברה.

במסגרת תנאי ההסכם בין הצדדים, נקבע שקבוצת פוקס תקבל בשנה הראשונה להשקה תשלום חד פעמי של 35 מיליון שקל וסכום מינימלי מובטח של 10 מיליון שקל נוספים בגין חלקה של החברה ברווחי המועדון בשנת הפעילות הראשונה. ההסכם האסטרטגי בין החברות נחתם לעשר שנים עם אופציה להארכה. חלוקת ההוצאות וההכנסות תהיה משותפת ולאומי קארד התחייבה לשלם לפוקס תשלומים מינימליים של 10 מיליון שקל לשנה, החל מהשנה השנייה ועד שנה חמישית (כולל), ובחמש השנים האחרונות - בתוספת של 2 מיליון שקל בכל שנה.

 

כרטיס האשראי המשותף לפוקס ולאומי קארד כרטיס האשראי המשותף לפוקס ולאומי קארד צילום:יח"צ פוקס

 

המותגים פוט לוקר ואורבאן אאוטפיטרס יצטרפו לכרטיס המועדון החדש בנוסף לתשעת מותגי קבוצת פוקס שכולל המועדון כיום: פוקס, פוקס הום, אמריקן איגל, מנגו, דה צ'ילדרנס פלייס, ללין, בילבונג, מותג ההלבשה התחתונה aerie, ואתר הסחר טרמינל X. הלקוחות של המועדון החדש ייזכו ל-12% צבירת נקודות, בכל קנייה בכרטיס האשראי במותגי המועדון, שאותן ניתן לממש בכל אחד ממותגי המועדון. כמו כן יקבלו הטבת יום הולדת בגובה 30% הנחה, ועד 1,000 שקל למימוש בחודש יום ההולדת בכל אחד ממותגי המועדון. מי שיבחר להצטרף למועדון, יזכה ב-200 שקל מתנת הצטרפות ופטור מדמי כרטיס בשנה הראשונה.

 

כרטיס DREAM CARD VIP הוא כרטיס ויזה בינלאומי ממותג זהב או פלטיניום, שאפשרי לשימוש בארץ ובעולם, ומאפשר ללקוח מסגרת אשראי חוץ בנקאית.

 

שיתוף פעולה בין לאומי קארד לקבוצת פוקס מגיע לאחר סיום היחסים באקורד צורם בין לאומי קארד לשופרסל, שבחרה לעבור לעבוד עם חברת כאל. לאומי קארד מחזיקה ב-16% משופרסל פיננסים והגישה נגדה בקשה לבית המשפט לעכב את עסקת שופרסל כאל. מבחינתה של לאומי קארד, ההתחברות עם מועדון הלקוחות של פוקס מהווה פיצוי על חלק מהפגיעה בה כתוצאה מהפרידה משופרסל.

 

קבוצת פוקס היא כיום קמעונאית האופנה המובילה, עם כ–640 חנויות בפריסה ארצית. לאחרונה השיקה הקבוצה פלטפורמת סחר אלקטרוני שכוללת למעלה מ-70 מותגים בינלאומיים וישראלים, ביניהם גם מותגי הקבוצה. כמו כן, בשנה האחרונה קיבלה הקבוצה זיכיון למותגים אורבן אאוטפיטרס, אנתרופולוג'י ופרי פיפל, ופתחה את שתי החנויות הראשונות בארץ של המותג אורבן אאוטפיטרס באשדוד ובירושלים. אתמול (ב') הושלמה עסקה נוספת של הקבוצה, שרכשה 50% מרשת התינוקות והילדים שילב. מחזור המכירות של קבוצת פוקס לשנת 2017 הסתכם ב-2.3 מיליארד שקל.

 

הראל ויזל, בעלים ומנכ"ל קבוצת פוקס, אמר כי "כרטיס האשראי DREAM CARD VIP, מסמל את הדור הבא של מועדון הלקוחות שלנו. האסטרטגיה שלנו מתמקדת בראש ובראשונה בלקוחות ואנו נדאג כל הזמן לחדש, לגוון ולהעניק להם ערך מוסף בעולמות תוכן שונים וייחודים".

 

מנכ"ל לאומי קארד, רון פאינרו, אמר כי שיתוף הפעולה עם פוקס הווא מנוע צמיחה נוסף עבור לאומי קארד "שיאפשר לנו להגדיל את בסיס הלקוחות שלנו בצורה משמעותית".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x