פרסום ושיווק

נדב ארנס מונה למנכ"ל יקבי כרמל

ארנס הוא בן למשפחת כורמים השותפה ביקב כיהן בשנים האחרונות כמנכ"ל שטראוס קפה ויחליף את ארז פז שיסיים כהונה בת שנתיים ביקב

נורית קדוש 11:4928.03.18

נדב ארנס מונה למנכ"ל יקבי כרמל. ארנס, בן למשפחת כורמים השותפה ביקב, כיהן בשנים האחרונות כמנכ"ל שטראוס קפה והוא יחליף את ארז פז שסיים לאחרונה כהונה בת שנתיים ביקב. 

 

ארנס הוא המנכ"ל השלישי של היקב בשנים האחרונות המגיע לתפקיד מקבוצת שטראוס. זוננפלד מנדלמן היתה מנכ"לית שטראוס קפה קודם למינויה כמנכ"לית יקבי כרמל, פז כיהן כמנכ"ל חטיבת הבריאות של שטראוס ומונה עם סיום כהונתו לנהל את ייקבי כרמל וכעת ארנס. נדב ארנס בן 48, נשוי ואב לשלושה ילדים, תושב בנימינה בן למשפחת כורמים, בעל תואר ראשון בכלכלה וחקלאות מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במינהל עסקים עם התמחות בשיווק, מאוניברסיטת סן דייגו, קליפורניה, ארה"ב. בחמש השנים האחרונות משמש ארנס גם כחבר ועד ההנהלה של היקב.

 

 

חביות יין יקבי כרמל חביות יין יקבי כרמל

 

גלעד הלוי, יו"ר יקבי כרמל: "כחבר ועד ההנהלה ביקב ובן למשפחת כורמים מגיע נדב לתפקיד מנכ"ל החברה עם היכרות מעמיקה של שוק היין בישראל והבנה של האתגרים וההזדמנויות מולם ניצבת החברה. בחודשים האחרונים נדב היה מעורב מאוד ואחראי מטעם ועד ההנהלה לבניית האסטרטגיה החדשה של היקב וכן היה שותף פעיל לצידי בהוצאה לפועל של הצעדים הראשונים".

 

ארנס ארד מסר: "נולדתי למשפחה של כורמים, וגדלתי מקצועית בחברת שטראוס. אני שמח על ההזדמנות שניתנת לי לשלב את ההיסטוריה האישית שלי עם זו המקצועית, ולהוביל את יקבי כרמל אל פני האתגרים החדשים העומדים בפנינו".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x