פרסום ושיווק

ישראכרט תנפיק כרטיס לבעלי המלאכה

ל"כלכליסט" נודע כי התאחדות בעלי המלאכה והעסקים הקטנים חתמה על הסכם עם ישראכרט להנפקה ותפעול של כרטיס אשראי לחבריה

רעות שפיגלמן 08:3715.03.18
התאחדות בעלי המלאכה והעסקים הקטנים חתמה על הסכם עם ישראכרט להנפקה ותפעול של כרטיס אשראי לחברי המועדון של ההתאחדות — כך נודע ל"כלכליסט". בכך מצטרפת ההתאחדות למספר הולך וגדל של גופים שמנצלים את נקודת החולשה שבה נמצאות חברות כרטיסי האשראי על רקע חיובן להתנתק מהבנקים, בעקבות חקיקה שנוצרה בהמשך להמלצות ועדת שטרום. ישראכרט ולאומי קארד נדרשות להתנתק מהחברות־האם שלהן בנק פועלים ובנק לאומי עד ל־2021.

 

בהתאחדות בעלי המלאכה והעסקים הקטנים חברים כ־10 אלף איש והם, בני ובנות זוגם והעובדים שהם מעסיקים יהיו זכאים החל משבוע הבא להצטייד בכרטיס אשראי של מועדון ההתאחדות. בהתאחדות מעריכים כי 40 אלף בעלי העסקים הקטנים בישראל, המעסיקים בממוצע כ־10 עובדים כל אחד, מהווים פוטנציאל ל־300 אלף חברים במועדון לקוחות האשראי.

 

רון וקסלר, מנכ"ל קבוצת ישראכרט רון וקסלר, מנכ"ל קבוצת ישראכרט צילום: עמית שעל

 

רוית גרוס רוית גרוס צילום: דני שביט

מחזיקי הכרטיסים יהיו פטורים מדמי כרטיס בשנה הראשונה. בנוסף יקבלו חברי ההתאחדות הנחות תמורת תשלום בכרטיס האשראי של המועדון עבור שירותים שירכשו מחברי התאחדות אחרים. מנכ"לית ההתאחדות רוית גרוס מסרה: "המהלך יחזק את הרכישות בתנאים מועדפים בין העסקים ובין עצמם ויקנה ערך מוסף לחברי ההתאחדות, עובדיהם ובני משפחותיהם".

 

חברות כרטיסי האשראי נאלצו לחתום לאחרונה על הסכמים חדשים עם גופים מסחריים ולעדכן את התנאים שהיא מעניקה למועדוני הלקוחות שלהן. האירוע הדרמטי ביותר בתחום היה נטישת שופרסל את שיתוף הפעולה ארוך השנים שלה עם לאומי קארד לטובת תפעול כרטיס אשראי למועדון הלקוחות שלה יחד עם כאל בתנאים מסחריים נוחים בהרבה. בנוסף, ישראכרט נאלצה להעניק תנאים משופרים לרשתות השיווק ויקטורי ורמי לוי וסיכמה עם נחום ביתן על הקמת מועדון אשראי חדש ללקוחות מגה שבבעלותו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x