$
פרסום ושיווק

האחים ניסנוב השלימו את רכישת סניפי ניו פארם; שם הרשת החדשה: סמארט פארם

איציק ושרון ניסנוב רכשו את תשעת סניפי ניו פארם שהיו צריכים להימכר כחלק מעסקת המיזוג בין שופרסל לניו פארם - ושני סניפים נוספים. בנט קפלן ניהל משא ומתן על קניית הסניפים ולפני כשבוע משך את הצעתו

אורנה יפת 10:5612.11.17
רשת הפארם החדשה שיקימו האחים איציק ושרון ניסנוב בישראל תיקרא "סמארט פארם", כך נודע ל"כלכליסט". האחים ניסנוב כבר רשמו את השם ברשם החברות והוא נבחר מתוך מחשבה של פיתוח רשת הפארם לכיוונים נוספים. ככל הנראה, צפויים האחים ניסנוב למכור ברשת הפארם גם מוצרים מתחום הדיגיטל ולא רק תרופות וטואלטיקה.

האחים ניסנוב חתמו על מרבית סעיפי החוזה והיום (א') צפויה חתימה סופית. סכום העסקה מוערך בכ-26 מיליון שקל: כ-11 מיליון שקל עבור הסניפים וכ-15 מיליון שקל עבור המלאי.

  צילום: אוראל כהן

 

עוד נודע ל"כלכליסט" כי גם עבור המלאי וגם עבור הסניפים ישלמו האחים ניסנוב לניו פארם ב-12 תשלומים.

 

מימין: איציק ושרון ניסנוב מימין: איציק ושרון ניסנוב צילום: שאול גולן

 

 

מכירת הסניפים היא חלק מעסקת המיזוג בין רשת שופרסל לניו פארם שאושרה על ידי רשות הגבלים עסקיים בספטמבר האחרון. אישור העסקה הותנה בכך שניו פארם תמכור 9 סניפים לגורם אחד וזה יחויב להפעיל את הסניפים כרשת פארם. מאוחר יותר נוספו שני סניפים לעסקת המכר כדי להפוך את העסקה לכלכלית עבור הגורם שירכוש את הסניפים. הרשות התנתה את המיזוג בכך שמכירת החנויות תעשה עוד בטרם ביצוע המיזוכ והעברת השליטה ברשת הפארם לשופרסל.

 

מי שניהל משא ומתן מתמשך על הסניפים היה בנט קפלן, שכפי שנחשף ב"כלכליסט" לפני כשבוע משך את ההצעה. גם האחים ניסנוב ניהלו מו"מ במקביל לבנט ומשכו את הצעתם. לאחר שהמו"מ עם קפלן לא הבשיל, חזרו האחים ניסנוב לשולחן המו"מ.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x