$
פרסום ושיווק

הכרטיס החדש של ויזה כאל ושופרסל יושק בינואר

רשת הסופרמרקטים וחברת האשראי חתמו על הסכם עקרונות המסדיר את שיתוף הפעולה בין הגופים מהרגע שיסתיים ההסכם הקיים עם לאומי קארד. כאל התחייבה כי במקרה וסך ההכנסות מפעילות המועדון יפחת מ-65 מיליון שקל בשנה היא תשלם את ההפרש

נורית קדוש 09:5505.11.17

בעוד חודשיים וחצי תשיק שופרסל את כרטיס האשראי החדש ללקוחותיה, בשיתוף חברת כאל. הצדדים חתמו על הסכם עקרונות כשבועיים לאחר שדירקטוריון שופרסל בחר בכאל כחברת כרטיסי האשראי שתנפיק ותתפעל את מערך כרטיסי האשראי החוץ בנקאי של הרשת.

 

במסמך העקרונות נקבע, כי הצדדים יפעלו להשיק את מועדון האשראי ביום 18 בינואר 2018, יום לאחר תום ההסכם הקיים עם לאומי קארד. עוד נקבע, כי הצדדים יפעלו תוך 6 חודשים לחתימת הסכם מפורט שיסדיר את מכלול הנושאים בין הצדדים בקשר למועדון האשראי.

 

בכירי ויזה כאל ושופרסל מכריזים על כרטיס הועדון החדש. משמאל: יובל גביש, דורון ספיר, ישראל ברמן ואיציק אברכהן בכירי ויזה כאל ושופרסל מכריזים על כרטיס הועדון החדש. משמאל: יובל גביש, דורון ספיר, ישראל ברמן ואיציק אברכהן צילום: יאיר שגיא

 

 

מסמך העקרונות מסדיר, בין היתר, את ההטבות שיינתנו ללקוחות שיחזיקו בכרטיס מועדון האשראי, הן מצידה של כאל והן מצידה של שופרסל פיננסים שלאחר מימוש האופציות מול פז ולאומי קארד תהיה בבעלות מלאה של החברה, הוראות הנוגעות לגיוס לקוחות למועדון האשראי, תקציבי שיווק ופרסום, חלוקת עלויות, והוראות הנוגעות לעמלות שייגבו ממחזיקי הכרטיס. מסמך העקרונות מסדיר גם את האפשרות שהכרטיסים, ככל שהחברה תבקש זאת וכפוף לקבלת האישורים והרישיונות הרלוונטיים, יירשמו תחת BIN) Bank Identification Number) ) של שופרסל פיננסים, דבר אשר אמור להקל על המשכיות מועדון האשראי לאחר תום ההסכם עם כאל.

 

דורון ספיר, מנכ"ל כאל דורון ספיר, מנכ"ל כאל צילום: ישראל הדרי

 

 

מסמך העקרונות קובע את חלוקת ההכנסות בין הצדדים בגין העמלה הצולבת בגין עסקאות שיבוצעו בכרטיסים, בגין יתרות אשראי נושאות ריבית מפעילות מועדון האשראי, ובגין דמי הכרטיס שייגבו מהמחזיקים. במסגרת מסמך העקרונות התחייבה כאל ביחס לכל אחת מהשנים 2018, 2019 ו- 2020 כי במקרה שסך ההכנסות של החברה ושופרסל פיננסים מפעילות מועדון האשראי יפחת מ-65 מיליון שקל כאל תשלם לחברה את ההפרש עד תום הרבעון הראשון בכל שנה ביחס לשנה הקודמת. עוד נקבע במסמך העקרונות, כי כפוף להשגת יעדים מהותיים של פעילות מועדון האשראי שנקבעו, תהיה זכאית שופרסל פיננסים לשני בונוסים של 35 מיליון שקל כל אחד בתום השנה הרביעית והשמינית להסכם.

 

 

איציק אברכהן, מנכ"ל שופרסל איציק אברכהן, מנכ"ל שופרסל צילום עמית שעל

 

ההסכם בין שופרסל וכאל יהיה בתוקף ממועד חתימתו ועד ליום 31 בדצמבר 2027, כאשר תקופה זו תוארך בכל פעם לתקופות נוספות של שנתיים כל אחת, אלא אם אחד הצדדים יודיע על רצונו שלא להאריך את ההסכם לתקופה נוספת, וזאת באמצעות הודעה שתינתן 12 חודשים לפני תום כל תקופה.

 

איציק אברכהן מנכ"ל שופרסל מסר: "היציאה לדרך משותפת עם חברת כאל, תביא להמשך צמיחה של מועדון כרטיס אשראי שופרסל ושיפור ההטבות הניתנות ללקוחות החברה.

 

 

 

דורון ספיר, מנכ"ל כאל אמר: "אני בטוח כי הניסיון העשיר של כאל בניהול מועדונים יחד עם המעטפת השיווקית - תפעולית שאנו נותנים ובכפיפה עם צמיחת רשת שופרסל יניבו הצלחה לשני הצדדים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x