$
פרסום ושיווק

שנתיים לאחר הרכישה ממגה: טיב טעם משקיעה 12 מיליון שקל בהשקה מחודשת לעדן טבע מרקט

ההשקה כוללת לוגו חדש ועיצוב מחודש של סניפי הרשת הכולל העשרת מגוון מוצרי בריאות שחלקם מיובאים בלעדית וכן מוצרי בקר טרי בריא ללא אנטיביוטיקה ועם תזונה ייחודית לבקר; בסניף הראשון שנפתח בקניון G בכפר סבא הושקעו כ-6.5 מיליון שקל

נורית קדוש 11:2321.05.17

כשנתיים לאחר שזכתה בהתמחרות שנערכה בבית המשפט המחוזי בלוד על רשת עדן טבע מרקט ורכשה אותה תמורת 29.25 מיליון שקל, משיקה טיב טעם מחדש את רשת המזון עם האוריינטציה הבריאותית.

 

במטרה לבדל את הרשת מהמתחרים בתחום הבריאות המתפתח, תשקיע טיב טעם כ-12 מיליון שקל בהשקה מחודשת הכוללת לוגו חדש וקונספט חדש של עיצוב סניפי הרשת הכולל העשרת מגוון מוצרי בריאות שחלקם מיובאים בלעדית וכן מוצרי בקר טרי בריא ללא אנטיביוטיקה ועם תזונה ייחודית לבקר.

 

הסניף הראשון בקונספט החדש של עדן טבע נפתח בקניון G בכפר סבא על שטח כ- 1,100 מ"ר והושקעו בו כ-6.5 מיליון שקל. במקביל נפתח סניף במתחם סטאר סנטר באשדוד בשטח של כ- 700 מ"ר ובהשקעה של 4 מיליון שקל.

 

במהלך 2017 מתוכננים להיפתח עוד 2 סניפים נוספים במודל החדש, במקביל לפתיחת מחלקות עדן טבע ב-7 סניפי הרשת הגדולים של טיב טעם.

 

עדן טבע מרקט. "הרשת תמשיך להיות מרכול בריא" עדן טבע מרקט. "הרשת תמשיך להיות מרכול בריא" צילום: אוראל כהן

 

לדברי עדי כהן מנכ"ל קבוצת טיב טעם: "מגמת הבריאות מתחזקת ואנו ממשיכים להוביל את השוק כרשת מרכולים המתמחה באורח חיים בריא ובתוספי תזונה. תחת המותג החדש, הרשת תמשיך להוות מרכול בריא, בו כלל המוצרים נבדקו על ידי מומחי הרשת להבטחת השקט הנפשי בקנית מוצרי מזון לצד חווית קנייה ייחודית".

 

כזכור, טיב טעם רכשה את רשת עדן טבע מרקט במאי 2015 מידי כונס הנכסים, אחרי שזו צברה, תחת שליטת מגה, חובות של 300 מיליון שקל. בהמשך השנה קנתה במסגרת ההתפרקות של רשת מגה את סניף You ברמת החייל, בו השיקה תת רשת בשם מיקס מרקט המשלבת את מוצרי עדן טבע וטיב טעם. אלא שכעבור כחצי שנה ואחרי שהשקיעה בסניף מיליוני שקלים, נאלצה הרשת שבשליטת חגי שלום, לסגור את סניף הקונספט והשכירה אותו בשכירות משנה לרמי לוי, שפתח בו סניף ראשון בתל־אביב.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x