פרסום ושיווק

הנגבי: נתניהו לא קשור לדיונים שאני מקיים על הפרדה מבנית בבזק

לאחר שמבקר המדינה דרש מהנגבי מוקדם יותר שלא לקבל כל החלטה בנוגע להפרדה המבנית בבזק, הוציא משרד התקשורת הודעה חריגה השוללת מעורבות של נתניהו במהלך

אלירן מלכי 22:5531.10.16

דוברות משרד התקשורת הוציאה בדקות האחרונות (יום ב׳) הודעה לתקשורת בשם צחי הנגבי המבהירה כי לראש הממשלה בנימין נתניהו אין קשר להחלטות השר הממונה על ענייני בזק.

 ״מאז שהממשלה הטילה עלי אחריות מיניסטריאלית בנושאים הקשורים לפעילותה של חברת בזק, בין היתר, אני מקיים שורה ארוכה של דיונים, מפגשים וסיורים לשם לימוד תחומי הפעולה שבאחריותי. בין הנושאים שהוצגו לי מצויה סוגיית ההפרדה המבנית בבזק, שלגביה מתקיימים במשרד התקשורת דיונים מקצועיים זה מספר שנים", מסר הנגבי בהודעתו. "אני עצמי נמצא בשלב מקדמי של גיבוש המדיניות שלי , וסיורי המתוכנן בחברת בזק, שבו אשמע את עמדת החברה בנושא, נקבע מזמן ליום 15 בנובמבר. ראש הממשלה כלל לא היה מעורב בנושא זה, וכל ניסיון לקשור אותו לסוגיה הנדונה משולל יסוד״.

 

בעל השליטה בבזק שאול אלוביץ בעל השליטה בבזק שאול אלוביץ צילום: יובל חן

 

הודעת הנגבי מגיעה לאחר דרישה שהעלה בפניו מוקדם יותר היום מבקר המדינה יוסף שפירא, שלא לקבל כל החלטה בנוגע להפרדה המבנית בבזק. המבקר בודק זה חצי שנה את התנהלות משרד התקשורת וקבלת ההחלטות בנושא בזק. הודעת הנגבי מנסה ליצור חוצץ בין החלטותיו העתידיות לבין נתניהו, זאת מאחר והיועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, אסר על נתניהו לקבל כל החלטה בנוגע לקבוצת בזק על רקע החברות של נתניהו עם בעל השליטה בבזק, איש העסקים שאול אלוביץ. הנגבי מונה על ידי נתניהו לממונה על החלטות משרד התקשורת לגבי בזק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x