$
פרסום ושיווק

מנכ"ל זוגלובק פיני קמרי עוזב את החברה; אלי זוגלובק יחליפו

קמרי צפוי לעזוב בעוד חצי שנה ולפרוש לעסקים פרטיים. היו"ר אלי זוגלובק אמר על קמרי: "הוא מעמודי התווך של זוגלובק". החברה סובלת מירידה חדה במכירות, בדומה ליצרניות בשר נוספות

נורית קדוש 12:0802.05.16

בעיצומה של תקופה מאתגרת בה סופגות יצרניות מוצרי הבשר ירידה במכירות, החליט פיני קמרי מנכ"ל זוגלובק על סיום כהונתו. את מקומו של קמרי שיעזוב בעוד 6 חודשים יתפוס יו"ר החברה אלי זוגלובק, שיכהן בשני התפקידים. קמרי צפוי לסיים את כהונתו בתום 6 ולפרוש לעסקים פרטיים. לדברי קמרי: "לאחר שש שנים החלטתי לפרוש לאחר תקופה מלאת אתגרים בחברה שיש בה שילוב ייחודי של מותג חזק והבעלים שנתנו לי את מלוא התמיכה לבצע את המהלכים החשובים אותם ביצענו. אני מרגיש צורך לפנות גם לאתגרים ולדרך חדשה." לדברי אלי זוגלובק: "פיני קמרי הוא מעמודי התווך של זוגלובק כיהן כמנכ"ל החברה במשך שש שנים ומילא תפקידו במסירות אין קץ."

זה חצי שנה סובלת זוגלובק, כמו יצרניות מוצרי בשר נוספים מירידה חדה במכירות. זאת על רקע אזהרת ארגון הבריאות העולמי מחודש אוקטובר האחרון כי מוצרי בשר מעובד מסרטנים. מדובר בהמבורגרים, נקנקיות, נקניקים ועוד. בעקבות ההודעה נרשמה נטישה המונית של הצרכנים את הקטגוריה והמכירות ירדו בעשרות אחוזים. בעקבות כך, פנתה זוגלובק להרחיב את פעילותה בשוק תחליפי הבשר.

אלי זוגלובק, יו"ר החברה אלי זוגלובק, יו"ר החברה צילום: אלעד גרשגורן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x