$
פרסום ושיווק

גיל אונגר: "רולדין עשו לנו חשיפה של מיליון דולר, הם עוד יהיו ספק שלנו"

כך אמר השותף ברשת בתי הקפה הזולים, קופיקס, עם פתיחת הסניף השני ברח' קינג ג'ורג' בת"א. הסניף הראשון של הרשת הצליח להוריד מחירים ברשתות האחרות. אבי כץ, מבעלי הרשת: "העסק הוא הצלחה כלכלית יותר ממה שחשבנו"

אורנה יפת 12:5021.10.13

רשת קופיקס שמוכרת קפה ב-5 שקלים פתחה היום (ב') סניף נוסף ברחוב קינג ג'ורג' בתל אביב.

 

אבי כץ, הבעלים של רשת הקפה הזולה שיצרה סערה בענף הקפה אמר היום: "כל אדם שפוי שהיה עובר מה שעברנו היה לו קשה. אני ידוע כבעל דמיון ומעוף אבל גם אנחנו, היזמים, לא דמיינו שזה יגיע לרמה כזו, מעבר לכך שהעסק הוא הצלחה כלכלית יותר ממה שחשבנו כשיצאנו לדרך". כץ הוסיף כי בעוד שבועיים ייפתח סניף שלישי של הרשת ברחוב הארבעה בעיר.


 

גיל אונגר, השותף ברשת ולשעבר מנכ"ל איקאה והרבוע הכחול, אמר בנושא מסיבת העיתונאים שערכה רשת רולדין בתגובה לפתיחת הסניף הראשון של קופיקס: "רולדין עשו לנו חשיפה של מיליון דולר, אין ספק שהם יהיו ספק שלנו".

 

אונגר. תודה לרולדין על החשיפה אונגר. תודה לרולדין על החשיפה צילום: אוראל כהן

 

כץ הוסיף, כי לאור ההצלחה הוחלט ברשת לשנות את האסטרטגייה ולא להעניק זכיינות בסניפיה בששת החודשים הראשונים לפעילותה. על פי ההחלטה, כל סניף יפעל במשך חצי שנה ואם יוכיח רווחיות ימסר לזכיין. על פי הכרזת השותפים, יפתחו 5 סניפים עד חנוכה ו-50 עד דצמבר 2014.

 

קופיקס באבן גבירול. הצליחו לעורר את המתחרים קופיקס באבן גבירול. הצליחו לעורר את המתחרים צילום: יריב כץ

 

הסניף הראשון של הרשת הצליח לחולל מהומות בענף הקפה. התורים הארוכים של עשרות אנשים שממתינים לקחת קפה בחמישה שקלים וההצהרות של כץ על כך שבכל יום פוקדים את הסניף 4,000 איש, הצליחו לעורר את המתחרים שתקפו את קופיקס על המחיר הנמוך והאשימו בכך שמחיר כזה עלול לגרור פיטורי עובדים ופגיעה בענף.

 

למרות זאת, במהלך השבוע האחרון הודיעו ארומה ישראל וארומה תל אביב על הוזלת מחיר הקפה בכוס טייק אווי ל-8 שקלים עבור כוס קטנה ו-12 שקל עבור כוס גדולה. בארומה ישראל החלו כבר למכור קפה במחיר המוזל, למרות שרשמית הודיעו כי המחיר החדש ייכנס לתוקפו ביום ראשון הבא.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x