$
פרסום ושיווק

יינות ביתן משיבה מלחמה: מוכרת ירקות ב-9 אגורות לק"ג

פתיחת סניף קוסט 365 בכפר סבא הביאה לירידת מחירים אצל המתחרים, ובעיקר אצל השכנה ממול יינות ביתן שהציעה ירקות מוזלים ועוף בשקל

גיל קליאן 13:5811.12.12

רמי שביט גילה שלא קל לפתוח סופר חדש מול החנות בעלת המכירות הגבוהות ביותר ברשת יינות ביתן. הסניף השני של קוסט 365, רשת השיווק החדשה של המשביר, נפתח היום (ג') בכפר סבא, ועמו הגיעו מבצעים והורדות מחירים.

לפי הערכות, חנות יינות ביתן בכפר סבא מרכזת כ-12% ממחזור המכירות של יינות ביתן כולה - כך שמבחינת נחום ביתן, בעל הרשת, מלחמה ברמי שביט היא מלחמה על הבית. ביתן שלף בתחרות זו את הטריק שהפך את רמי לוי לשם דבר - עוף שלם בשקל. לצידו מוכר ביתן גם שורה של ירקות ב-9 אגורות לק"ג, ועוד שורה ארוכה של מוצרים במחירים זולים כמו פסטה ברילה ב-5.99 שקל (מוצר פופולרי בכפר סבא), מילקי ב-1.99 שקל, 4 שקיות במבה ב-10 שקלים, דגני בוקר כריות ב-16.99 שקל, פסטה ממותג הבית ב-1.99 שקל לחבילה, נוטלה ב-8.99 שקל ועוד. ביינות ביתן אמרו כי ימשיכו במבצעים האלה שבוע לפחות, ו"אפילו חודשים או שנים אם נצטרך".

 


 

ביתן היה מוכן היטב למחירים של שביט - שהצהיר בעבר כי ימכור את כל מוצרי הרשת שלו במחירים אחידים. כך מהסתכלות על סניף עפולה ביתן ידע איזה בוקר יחכה לו בכפר סבא. שביט מצידו הוריד אחרי הפתיחה בכפר סבא את מחיר העוף ל-4.99 שקל לקילו, והוסיף מבצעים נוספים כמו קוטג' של טרה ותנובה ב-3.65 שקל, שמן קנולה 3.65 שקל, קמח 3.65 שקל, שוקולד פרה 3.65 שקל.

 

קוסט 365. מלחמת מחירים קוסט 365. מלחמת מחירים צילום: אלעד גרשגורן

 

שביט פתח את סניף כפר סבא באמצע הדרך - בין סניף יש של שופרסל לבין יינות ביתן (יד יצחק). בתחרות הזאת גם שופרסל לא נשארה חייבת, והעמידה כריזה מול הסניף של שביט - שצועקת על הלקוחות להיכנס דווקא אליה. המהלך החריג זכה לתגובה מזלזלת של שביט, שאמר כי "מעמידים מולנו כריזה בחוץ כמו בשוק". שופרסל הציעה בסניף יש גם כן ירקות ב-9 אגורות ועוף ב-5.99 שקל - מחירים שהציעה הרשת גם בסניף שופרסל דיל במרכז G הסמוך. המתחרים מגה ו-ויקטורי שמו מחירים חדשים כבר אתמול כדי להצטרף לחגיגה הקמעונאית של כפר סבא - חגיגה שבינתיים המרוויח היחיד ממנה הוא הצרכן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x