שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

הבמבה חוזרת לחצי חינם: הסתיים הסכסוך עם אסם

מנכ"ל אסם ובעלי רשת חצי חינם הגיעו אמש להסכמות, וכבר מחר יוחזרו מוצרי אסם למדפי הרשת. המוצרים הוסרו מן המדפים בשבוע שעבר לאחר ש"אסם" סירבה לדרישת "חצי חינם" לשלם מיליוני שקלים תמורת הזכות למכור את מוצריה בסניף החדש של הרשת בהוד השרון

מיכל תוסייה כהן 07:4423.08.10

מוצרי אסם יחזרו כבר מחר למדפי חצי חינם - שבוע לאחר תחילת הסכסוך בין שני הגופים. זאת, לאחר שזכי שלום, בעלי חצי חינם, הגיע אמש להסכם עם מנכ"ל אסם, גזי קפלן. פרטי ההסכם לא נמסרו לפרסום, אך כפי הנראה אסם תשלם לחצי חינם כ-2-2.5 מיליון שקל על הצבת דוכני אסם בסניף חצי חינם

החדש בהוד השרון. זאת לאחר ששלום דרש מאסם לא פחות מ- 4 מיליון שקל על זכות זו – סכום גבוה יחסית שהוביל לפיצוץ בין רשת השיווק לבין חברת המזון.

 

הסכסוך בין שתי החברות החל כאמור לפני כשבוע. שלום, שידוע כאדם שאינו חושש מעימותים, החליט להוריד את מוצרי אסם מהמדפים, בהם מוצרי עוף טוב, טבעול, תפוגן וצבר, אחרי שאסם לא נענתה לדרישתו להעביר לו 4 מיליון שקל עבור הצבת דוכנים בסניף החדש שפתח בהוד השרון.

 

אחרי כמה ימים, כשאסם סירבה להתקפל, הוא הוריד את כל מוצרי אסם והחברות הבנות שלה מהמדפים, והצהיר"לכל מוצר יש תחליף והסכסוך עם אסם הולך להיות ארוך טווח".  

 

עם זאת העובדה שהחגים בפתח והאפשרות כי שלום יאבד קהל לקוחות יקר שיבקש לקנות רק את מוצרי אסם, דחפו אותו להסכם מהיר עם יצרנית המזון. גם אסם מצידה לא היתה מעוניינת להמשיך בסכסוך רגע לפני החגים, שמקפיצים את ההוצאה על סל הקניות בעשרות עד מאות אחוזים וטומנים בחובם פוטנציאל רווחים של מאות אלפי שקלים רק מהמכירות בסניפי חצי חינם בתקופה קצרה זו.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x