סגור

איירון סורס מעלה את התחזית השנתית אחרי זינוק של 60% בהכנסות

חברת התוכן הדיגיטלי הישראלית שהונפקה בנאסד"ק באמצעות מיזוג עם ספאק, פרסמה תחזית חדשה שמשקפת קצב צמיחה שנתי של 35%; רשמה הכנסות של 140 מיליון דולר ברבעון השלישי

מצעד הדוחות הכספיים של המונפקות הטריות והגדולות בנאסד"ק מספק בשלב זה את הסחורה. איירון סורס פירסמה תוצאות מצויינות לרבעון השלישי שהצביעו על קפיצה של 60% בהכנסותיה, ומעלה על רקע זה את התחזית השנתית לטווח שבין 540-535 מיליון דולר. זאת לעומת תחזית קודמת להכנסות של 520-510 מיליון דולר.
התחזית החדשה משקפת קצב צמיחה שנתי של 35% ולא כוללת את השפעת שתי הרכישות שביצעה בחודש האחרון. הרכישה הגדולה יותר, בסכום של 400 מיליון דולר היא של tap joy האמריקאית. והרכישה השניה, קטנה יותר שנאמדת ב-100 מיליון דולר היא של בידלגו הישראלית.
1 צפייה בגלריה
איירון סורס הנפקה
איירון סורס הנפקה
איירון סורס ביום ההנפקה בנאסד"ק
(צילום: IronSource)
החברה האמריקאית שנרכשת היא בעלת פרופיל פעילות כמעט זהה לזה של איירון סורס ואמורה להרחיב את בסיס הלקוחות שלה. רכישת בילדגו תכניס את איירון סורס לתחום של ניתוח אפקטיביות של קמפיינים שיווקיים. הרכישות מתאפשרות בין היתר בזכות גיוס ענק שהשלימה החברה עם מיזוגה לתוך ספאק, כך שקופת המזומנים שלה מונה כיום לפני השלמת הרכישות כמעט 800 מיליון דולר.
איירון סורס, שעוסקת בהפצת משחקים ואפליקציות, רשמה הכנסות של 140 מיליון דולר ברבעון השלישי. בניגוד למרבית החברות הישראליות שהצטרפו השנה לוול סטריט, איירון סורס היא חברה רווחית וברבעון השלישי היא הרוויחה 19 מיליון דולר. לחברה יש כיום 332 לקוחות שמספקים כל אחד יותר מ-100 אלף דולר הכנסות ב-12 החודשים האחרונים, ומהווים למעשה 95% מכלל ההכנסות הרבעוניות.
ברבעון הרביעי צופה איירון סורס האטה בצמיחה ולהכנסות של 145-140 מיליון דולר, כלומר כמעט ללא שינוי לעומת הרבעון השלישי.