$
מוסף 18.10.2012

החברה הקודמת של לביא וחולי: "שלא יחשבו שיש קשר בינינו"

מנכ"ל קומיוניטק: "ברגע שהם החליטו ללכת לתחום הביטחוני הוחלט שהם לא יכולים להישאר בדירקטוריון שלנו"

שי אספריל 08:1818.10.12
NSO היא לא החברה היחידה שהקימו לביא וחולי: לפני חמש שנים הם הקימו את מדיה־אנד, שפיתחה טכנולוגיה שמאפשרת לצופים בסרטים באינטרנט להקליק על פריטים בסרט ולקבל עליהם מידע. החברה כשלה, וחולי ולביא מסוכסכים כיום עם שותפתם להקמתה, יעל לרנר.

 

חברה אחרת ששני היזמים היו

מעורבים בהקמתה היא קומיוניטק, שהוקמה ב־2009 יחד עם רונן ששון, בעבר בכיר באמדוקס, ועם שני יוצאי 8200, עמי פרלמוטר וערן קרפן. הטכנולוגיה שמפתחת קומיוניטק מאפשרת לחברות תקשורת להשתלט מרחוק על מכשיר סלולר של לקוחות לפי דרישתם, על מנת לתקן תקלות. הטכנולוגיה משמשת גם מנהלי מחשוב בארגונים, שיכולים להשתלט מרחוק על מחשבים ולבצע בהם עדכונים ותיקונים.

 

שלו ולביא ישבו בדירקטוריון קומיוניטק, אך עם הקמת NSO דרשו המייסדים האחרים שהשניים יפסיקו לכהן בדירקטוריון. "אין שום קשר בין קומיוניטק לבין NSO", אומר ששון, המכהן כמנכ"ל קומיוניטק. "ברגע שהם החליטו ללכת לתחום הביטחוני הוחלט שהם לא יכולים להישאר בדירקטוריון שלנו. אני לא יכול שדירקטור בקומיוניטק, שנותנת שירותים לספרינט (אחת מחברות הסלולר הגדולות בארצות הברית - ש"א), יהיה גם מייסד ודירקטור בחברה שמספקת שירותים שנועדו לעקוף חברות כמו ספרינט".גורם אחר בקומיוניטק סיכם את התמונה: "NSO פועלת באזור שהשתיקה יפה לו. אני לא רוצה שיחשבו שיש איזשהו קשר בינינו לבינם".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x