$
מעסיקים

מנכ"לים מהבית

"אני אוהב את השקט בעבודה מהבית. במשרד יש הסחות דעת"

רון עצמון, מנכ"ל חברת Au10Tix מתקשה להפסיק לעבוד כשהוא בבית, וזה שוחק. "זאת הייתה השנה הכי אינטנסיבית מבחינת עבודה שהייתה לי אי פעם. מצאתי את עצמי עובד ללא הפסקה"

מעין מנלה 08:4814.01.21

רון עצמון, מנכ"ל חברת Au10Tix חושב שהעבודה מהבית שוחקת יותר מעבודה מהמשרד. "זאת הייתה השנה הכי אינטנסיבית מבחינת עבודה שהייתה לי אי פעם. מצאתי את עצמי עובד ללא הפסקה. אתה כל הזמן בעבודה ואין לך את החיתוך", הוא אומר.

 

עובדי החברה, שעוסקת באימות זהויות אונליין כמו למשל בעת הרישום ל-AirBNB, עובדים כבר מאז מרץ בקפסולות של כמה ימים במשרד וכמה ימים בבית, בהתאם להנחיות המשתנות. "אחד הדברים שלמדתי בתקופה של העבודה מהבית זה שאתה לא יכול לתכנן קדימה. צריך לחשוב ברמה כמעט יומית, וזה נובע מאיך שהמדינה נוהלה לצערנו הרב. לא יכולנו לתכנן לטווח ארוך, היינו צריכים לחשוב ברמה של ימים, גג שבוע קדימה כאשר מצד אחד צריך לאזן את העסק ומצד שני להיות קשוב לעובדים".

 


 

 

מה אתה אוהב בעבודה מהבית?

"שאני יכול לשבת במטבח ולאכול ארוחת צהריים. זה גם מאפשר שקט. כשאני במשרד יש כל הזמן הפרעות, אנשים נכנסים לשאול דברים, והחבר'ה טוענים שיש לי הפרעת קשב וריכוז מאוד קשה אז אני נזרק מהר ממה שאני צריך לעשות לדברים אחרים".

 

ספר על החלטה משמעותית שקיבלת השנה שלא היית מקבל לולא הקורונה.

"הצענו כל מני פתרונות לעובדים שלא היינו חושבים עליהם לפני זה. ראינו את הקורונה מתרחשת כבר בינואר ומכיוון שאנחנו בהתרחבות היה לנו פחד מאוד גדול. הזמנו פאלט של 60 לאפטופים שיהיו במשרד. הייתה פאניקה בסביבות פברואר – מרץ שלא יהיו חומרות ואכן הייתה בעיה של אספקות בכל העולם. התקשרתי לספק ואמרתי לו שאני רוצה את הלפטופים מחר בבוקר".

 

מהם הפתרונות הטכנולוגיים שהטמעתם בארגון כדי לאפשר עבודה אפקטיבית מהבית גם לך וגם עבור כלל העובדים בארגון?

"הטמענו שתי מערכות לשיחות וידאו. בעצם כל דבר שעשינו עשינו כפול כי אנחנו מוגדרים מערכות 'מישן קריטיקל' ואנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו שיהיה לנו 'דאון טיים' בשום דבר אז הכפלנו כמויות של שרתים ובעצם כל דבר עשינו כפול. זה פשוט עלה לנו יותר".

 

מה אתה חושב שיקרה ביום שאחרי המגיפה?

"אני לא יודע מה יהיה בחברות אחרות אבל אצלנו נחזור למשרדים אבל תהיה גמישות. עוד לא החלטנו מה נכון אבל אני חושב שנאפשר יום בשבוע למשל לעבוד מהבית. נאפשר את הגמישות. אצלנו זה טיפה פחות מרתיע לחזור למשרדים כי העובדים אצלנו לא צריכים להיכנס לתל אביב. אנחנו בהוד השרון אז אין את כאב הראש הזה בבוקר של עמידה שעה וחצי בפקקים. עם זאת, הכוח הוא עדיין הביחד ולא הייתי רוצה לפרק את זה".

 

 

לסדרת מחשבי המנכ"לים.יות של לנובו >>

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x