$
מחפשי עבודה

ניהול זמן ופייתון: הקורסים הנצפים ביותר בלינקדאין השנה

בזמנים של ריחוק חברתי יותר אנשים מקדישים זמן ללמידה מקוונת ובחרו בחשיבה אסטרטגית, ביסודות העבודה מרחוק, בפיתוח מיומנויות תקשורת ובאינטליגנציה רגשית. פלטפורמת הלמידה המקוונת של מיקרוסופט, לינקדאין לרנינג, פרסמה את רשימת 20 הקורסים הפופולאריים ביותר

מעין מנלה 14:0502.09.20

בשנה האחרונה בזמן שרוב האנשים בעולם שהו בבתיהם רבים ניצלו את הזמן ללמידה ושיפור הכישורים המקצועיים והאישיים שלהם. חלק גדול מהקורסים הפופולאריים ביותר השנה בפלטפורמת הלמידה המקוונת של מיקרוסופט לינקדאין לרנינג היו קשורים לניהול העבודה והקריירה בזמן של משבר בריאותי וכלכלי חסר תקדים.

 

 

שלושה מיליון בני אדם ברחבי העולם צפו ב-20 הקורסים המבוקשים ביותר ורובם בחרו בניהול הזמן בעת עבודה מהבית, שהיה הקורס הפופולארי ביותר. מגיפת הקורונה שינתה את אופן העבודה שלנו, החיים, ההתרועעות - הכל - והקורסים המובילים הללו מראים שאנשים הקדישו זמן על מנת ללמוד כיצד להיות פרודוקטיביים יותר מרחוק, ליצור איזון בין עבודה לחיים ולתקשר עם צוותים וירטואליים.

 

הקורס השני הנצפה ביותר היה חשיבה אסטרטגית והשלישי יסודות העבודה מרחוק. קורסים מקצועיים לשיפור או רכישת מיומנויות מקצועיות היו גם הם פופולאריים כאשר למידת שפת התכנות פייתון הגיעה למקום הרביעי בדירוג הקורסים הפופולאריים. לפי לינקדאין ההתעניינות בלימודי פייתון הוכפלה כאשר חלקם הכולל של מודעות הדרושים שדורשות אנשי מקצוע בעלי כישורי פייתון עולה ב-29% משנה לשנה. מיומנויות מקצועיות נוספות שאנשים ביקשו ללמוד היו אקסל וניהול פרוייקטים.

 

ניהול זמן בעבודה מהבית היה הקורס הפופולארי ביותר השנה ניהול זמן בעבודה מהבית היה הקורס הפופולארי ביותר השנה שאטרסטוק

 

 

במקביל, אנשים ביקשו לפתח וללמוד את הכישורים ה'רכים' שהפכו קריטיים לעולם העבודה היום. פיתוח אינטליגנציה רגשית, תקשורת בינאישית, חשיבה ביקורתית ומיתוג אישי נכללו גם הם ברשימת 20 הקורסים הפופולאריים ביותר השנה. כל הקורסים האלה פתוחים כעת ועד ה-30 בספטמבר בחינם ללמידה מקוונת.

 

אלה הם הקורסים הנצפים ביותר בלינקדאין לרנינג השנה:

1. ניהול זמן: עבודה מהבית

2. חשיבה אסטרטגית

3. יסודות העבודה מרחוק

4. לימוד פייתון

5. פיתוח האינטליגנציה הרגשית

6. הכשרה חיונית ב-Excel 2016

7. הכשרה בסיסית Excel (Office 365)

8. לתקשר בביטחון

9. הכנה להסמכה: ניהול פרוייקטים מקצועי (PMP)

10. יסודות ניהול פרוייקטים

11. חשיבה ביקרותית

12. ללמוד מיתוג אישי

13. תקשורת בינאישית

14. יסודות התקשורת

15. שיפור מימנויות ההקשבה

16. הבסיס של Microsoft Teams

17. יסודות ניהול הזמן

18. הכשרה בסיסית בפייתון

19. טיפים וטריקים ב- Excel

20. יסודות השיווק הדיגיטלי

x