שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
Dun
האדר מובייל דן אנד ברדסטריט duns100

אילת – מפלט מהקורונה בעיר הנופש הנצחית של ישראל

הישראלים "מסתערים" על אילת: עלייה של עשרות אחוזים בהתעניינות ברכישת דירות נופש בעיר

אבי כראל 16:0803.08.20

מוגש מטעם DUN'S 100

 

משבר הקורונה הביא לתמורות רבות בשוק הנדל"ן הישראלי וכן בענף התיירות המקומי. עקב התפרצות הנגיף והתפשטות שלו בגל נוסף בארץ, ישראלים רבים הבינו כי השמיים כבר לא כל-כך פתוחים כפי שהמדינה היתה רוצה, אי אפשר לתכנן חופשות בחו"ל לקיץ הקרוב, וגם חופשה בישראל הולכת ומתרחקת בגלל מגבלות משרד הבריאות והחשש מהידבקות בקורונה.

 

כל זאת מביא ישראלים רבים לבחון רכישת דירות נופש באילת, עיר הנופש הנצחית של ישראל. בשבועות האחרונים אנו מזהים עלייה של עשרות אחוזים בהתעניינות של הציבור ברכישת יחידות דיור באילת, במקומות שקרובים לים ושכוללים בריכת שחייה, שבהם יוכלו לבלות עם משפחתם בלבד, ולא בבתי מלון הומי אדם שבהם סיכון החשיפה לקורונה גבוה יותר. הציבור מחפש דירות נופש לרכישה שיהיו זמינות כל השנה וגם שיוכלו לשמש אותם כבית שני או להשכיר אותן ולגרוף תשואה נאה.

 

יש לציין כי העיר אילת אטרקטיבית מאוד גם למטרות מגורים וגם להשקעה. העיר צפויה לעבור תנופת פיתוח אדירה שכבר החלה, וכוללת בניית אלפי יחידות דיור חדשות, בנייה למלונאות, ותשתיות חדשות רחבות היקף בכל רחבי העיר. חלק מתוכניות פיתוח אלה כבר הגיעו להבשלה וחלקן מקודמות בקצב מהיר ביותר. בסך הכל עלות ההשקעה של המדינה בעיר נאמדת בכ-2 מיליארד שקל בהשקעות בנדל"ן, בתעסוקה, בתעשייה ובתחבורה שיכולות להצעיד את אילת קדימה, וזה צריך להגיד לציבור הישראלי - "דווקא עכשיו, אילת".

 

אנחנו בונים כיום את קומפלקס המגורים והמלונאות "בראון 42°" באילת, הכולל 223 דירות בנות 2 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים בבעלות פרטית וכן מלון חמישה כוכבים הכולל 155 חדרים. מתחם המגורים בקומפלקס מופרד מהמלונאות והדירות למגורים נמצאות בבעלות הדיירים בטאבו.

 

אבי כראל אבי כראל צילום: יח"צ

 

בראון 42° הוא פרויקט שמביא לאילת מתחם מלונאות עכשווית, מגורים ומתחם בילוי והסעדה חדשני. לעיר פוטנציאל צמיחה עצום הודות למזג אוויר קייצי ומיקום אסטרטגי, ויחד עם מספר מנועי צמיחה משמעותיים כגון הקמת שדה תעופה בינלאומי רמון ופינוי שדה התעופה הישן שמפנה שטח מרכזי אדיר לפיתוח וצירי תנועה חדשים, מייצרים יחד תנופת פיתוח בעיר אחרי 20 שנה שלא נבנה מלון חדש באילת.

 

כל זאת ועוד מוכיח כי אילת היא המקום הנכון להשקיע בו ואף להשתקע בו, רבים כבר הבינו את הפוטנציאל של השבחת הנכס והתשואות העתידיות. נראה גם כי הקורונה לא תעזוב אותנו בקרוב, ואנשים יחפשו מפלט מהשגרה ויבואו לאילת - הביקושים יגדלו ואני צופה כי קצב רכישת הדירות בעיר יגדל בחודשים הקרובים.

 

מאת אבי כראל, בעלי קומפלקס המלונאות והמגורים בראון 42 מעלות