$
מעסיקים

כלכליסט מציג: "הייטקיסט" - הפלטפורמה למיתוג המעסיק בהייטק הישראלי

"הייטקיסט" - הפלטפורמה למיתוג מעסיקים בהייטק תאפשר לכל חברה לפתוח עמוד משלה בו תציג את תכני העיסוק שלה, את התרבות הארגונית הנהוגה בה ואת תנאי העבודה והצ'ופרים לעובדים, וכך תאפשר למחפשי העבודה למצוא את החברה המתאימה להם ביותר

שירות כלכליסט 10:4106.11.18

האקו-סיסטם הישראלי רותח והתחרות על כל טאלנט בענף ההייטק מתגברת מיום ליום, כאשר במגרש אחד משחקות ענקיות טכנולוגיות בינלאומיות, ולצידן סטארטאפים צעירים ורעבים. עם דור חדש של מועמדים לעבודה, שיש להם ציפיות גדולות ממקום העבודה, ולא רק שכר גבוה, האתגר של גיוס עובדים טובים ומתאימים הופך למורכב עבור כולם, ללא קשר לשם או לגודל.

 

על מנת לתת את המענה הטוב ביותר הקיים בענף, הן למועמדים והן למעסיקים, כלכליסט חבר לחברת careebiz כדי להשיק את "הייטקיסט" – פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

כל מה שמעניין בחברות ההייטק – האנשים, הטכנולוגיות, התרבות הארגונית והמשרות הכי שוות - נמצא בממשק חדשני, יעיל ואפקטיבי במיוחד, עם החשיפה והתוכן של מערכת העיתון הכלכלי הגדול בישראל.

 

הייטקיסט - הפלטפורמה שלכם למיתוג מעסיק הייטקיסט - הפלטפורמה שלכם למיתוג מעסיק

 

בעולם שהופך שיתופי יותר ויותר, שקיפות, נגישות למידע אותנטי ומותג מעסיק חזק הם שם המשחק - כי כשיש כל כך הרבה אפשרויות טובות, צריך לדעת לבחור נכון. הפלטפורמה של "הייטקיסט" עונה במדויק על הצורך הזה - חברה שמבקשת לגייס עובדים יכולה לבנות עמוד משלה ב"הייטקיסט" שבו היא תציג את עצמה - את הפיתוחים, החזון, ההנהלה, התרבות הארגונית, תנאי העבודה והצ'ופרים לעובדים. מחפשי העבודה מצידם יוכלו "לדפדף" בין עמודי החברות ולגלות את אלה שמתאימות להם ביותר.

 

ההרשמה המוקדמת להצטרפות לפלטפורמה נפתחה, וההתחברות הינה באמצעות קוד כניסה בלבד.

 

100 החברות הראשונות שיצטרפו לפלטפורמה ייהנו משורת הטבות ייחודיות. להרשמה לקבלת קוד כניסה לחצו כאן.

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות במייל ל- calcalist@careebiz.com  

עמוד חברה בערוץ הייטקיסט עמוד חברה בערוץ הייטקיסט

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x