$
מוסף 20.04.2017
האדר מוסף שבועי 20.4.17

מה הלאה: עדכונים חמים מהרשת

טאבלט הדיו האלקטרוני החדש של סוני, מסרגה רובוטית ביתית, מתכונים מושחתים של שפים שיוצאים לקרוע את העיר, סטיבן קינג שוב על הגל והמוצץ הנוצץ

אחי רז 09:2920.04.17

מסך: סדר בניירת

טאבלט הדיו האלקטרוני החדש של סוני, DPT-RP1, לא מנסה להתחרות באפל, סמסונג ודומיהם, אלא פונה לפלח שוק מקצועי. הוא זהה בממדיו לדף A4, וטוען לכתר הטאבלט הרזה והקל ביותר בקטגוריה. החידוש העיקרי מגיע בדמות ציפוי מסך מחוספס, שאמור למנוע את החלקת הסטיילוס ולדמות כתיבה על נייר אמיתי. 700 דולר.

 

 

מלאכה: סריג המכונה

מדפסות תלת־ממדיות עדיין לא נמצאות בכל בית וספק אם יגיעו לשם בזמן הקרוב, אבל יש מי שחושב שהגיע הזמן למסרגה רובוטית ביתית. המכשיר Kniterate מבטיח להפוך את העיצובים שלכם, או דוגמאות שתורידו מהאינטרנט, לסריגים וצעיפים בתוך דקות. המחיר השערורייתי, 4,700 דולר, לא מונע ממנו להיות להיט בקיקסטארטר.

 

 

בישול: מנה לאחרי השתייה

סדרת הרשת "Chef's Night Out" עוקבת אחרי שפים שיוצאים לקרוע את העיר וחוזרים למטבח כדי להכין לעצמם משהו שיספוג את האלכוהול. המתכונים המושחתים האלה, של סופרסטארים כמו אנתוני בורדיין, דיוויד צ'אנג ואחרים, ייצאו בקרוב בספר שנושא את השם המחייב "Munchies", וישאירו אתכם שמנים ומאושרים. 21 דולר. 

 

 

סדרה: קינג מפזר ערפל

סטיבן קינג שוב על הגל: מלבד גרסה קולנועית מחודשת ל"IT" הקלאסי, תעלה ביוני סדרת טלוויזיה שמבוססת על "The Mist". הנובלה המקורית מתארת מפלצות על־טבעיות שמשתלטות על חייה של משפחה, והסדרה מרחיבה את היריעה ומפנה את המבט גם לעבר העיירה הרדופה כולה. הטריילר הראשון יעיל כמצופה.

 

 

משחק: אדוות לפרחים

המטרה ב"Float", משחק חדש לאייפון, היא להיכנס למצב זן וללוות את הפרח שלכם במסע המכשולים האינסופי שלו על גבי המים. עושים את זה באמצעות נגיעה קלה במים, שיוצרת אדווה שמניעה את הפרח קדימה. המשחק לא דורש יותר מדי ואין פה הרבה דרמות, אבל הוא בדיוק מה שנחוץ לחלק מאיתנו בעיכול האטי של אחרי החג. 1.99 דולרים.

 

 

כתיבה: רק אל תפסיקו

אחד האתגרים הגדולים בכתיבה הוא הימנעות מהסחות דעת. הכלי Flowstate מציע פתרון מבריק למדי, שמבקש להכניס אתכם למצב של טראנס כתיבה: אתם בוחרים פרק זמן, שבו כל מה שאתם כותבים נמחק לבלי שוב. יש רק דרך אחת לשמר את המילים שלכם בחיים, והיא לא להפסיק לכתוב. 5 דולרים. 

 

 צילום: hailoverman.com/flowstate

 

ילדים: המוצץ הנוצץ

יש מגוון פתרונות שנועדו למנוע מהמוצץ של הילד להיהפך לחתיכת גומי מזוהמת במגע עם הרצפה, אבל זה כנראה האלגנטי שבהם. כשהמוצץ של Doddle & Co עוזב את הפה ונופל, הוא משתבלל לתוך עצמו, ממש כמו ארמדילו, וכך שומר על הפטמה נקייה מכל הכולירה של המדרכה, ועליכם קצת פחות אשמים. 10 דולר.

 

 צילום: doddleandco.com

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x