$
קוקיז

פודקאסט כלכליסט

גיבורת העל שיוצאת למאבק בנבל המסוכן מכל: דיסני

סקרלט ג'והנסון יוצאת למלחמה בעקבות הפצת סרטים בסטרימינג ואפל החליטה שמותר לה לחטט בתמונות שלכם - הפודקאסט קוקיז עושה סדר בחדשות החמות בעולם הטכנולוגיה

הגר רבט ועומר כביר 14:4208.08.21

בשם הפדופיליה, אפל חורגת, לראשונה בתולדות החברה, מהגנה טוטאלית על פרטיות המשתמשים. המהלך האחרון של החברה כולל ניטור תמונות במסנג'ר ובאיי-קלאוד כדי לאתר תכנים פדופיליים ולהילחם בתופעה. למרות הניסיון של אפל לשמור על מרחק בטוח מגישה לתכני המשתמשים שלה, מומחי פרטיות וזכויות אדם חוששים שהיא עלולה לאפשר למשטרים לא דמוקרטיים או להאקרים להפליל אנשים חפים מפשע. 

 

 

 

 

 

בינתיים, סקרלט ג'והנסון יוצאת למלחמה מתוקשרת מול דיסני בתביעה משפטית שעשויה לשנות לגמרי את חלוקת הרווחים בהוליווד. הקורונה הביאה להשלמת המהפך בין חברות הסטרימינג לבתי הקולנוע והפכה את הראשונות לפלטפורמה המועדפת להפצת סרטים, אבל חוזי השחקנים נותרו מאחור. ניצחון משפטי של ג'והנסון יעלה לאולפנים ולחברות הסטרימינג הרבה מאוד כסף. 

 

בתי קולנוע בניו יורק. האם החוזים בהוליווד ישתנו בעידן הסטרימינג? בתי קולנוע בניו יורק. האם החוזים בהוליווד ישתנו בעידן הסטרימינג? צילום: בלומברג

 

 

וגם, עומר ממליץ על ספר שמנסה להסביר איך מערכת החוק התגייסה להגן על פדופיל מפורסם והגר ממליצה על יוטיוברית שתגלה לכם כל מה שלא רציתם לדעת על תאגיד דיסני והאגדות שלו. 

 

 

 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

x