$

הייטק בפקקים

מה הוא לייפסטייל ביזנס?

איך אפשר לייצר רווחים באמצעות קהילה והאתר שהוקם כתחביב צדדי והפך לעבודה של ממש - הנושאים החמים בפודקאסט "הייטק בפקקים"

שירות כלכליסט 15:3226.11.20

היום לא נדבר על סטארט-אפים וגם לא כל כך על ההייטק הישראלי, אלא יותר על יזמות ועל הספקטרום הרחב יותר של שוק העבודה. אוריאל שורקי מאתר הברכות הישראלי מספר איך בדרך לעבודה באינטל בקריית גת, ממש בלי להתכוון לכך, ייסד אתר שסיפק לו מספיק רווחים כדי שיוכל לעזוב את העבודה שלו ולהתנדב. נאור נרקיס, מייסד האתר תוכניסט, מסביר מה זה לייפסטייל ביזנס ואיך מקימים אחד כזה.

 

 

 

 

00:00

פתיחה וחדשות השבוע עם נירית כהן ואורי טולידאנו: חברות הטכנולוגיה הופכות לקו החזית בהפעלת "כח רך" בין מדינות העולם - בין ארה"ב, סין, הודו והאיחוד האירופי ואלגוריתם בינה מלאכותית חדש שיודע לכתוב קוד, שירה, לענות לצ'אטים ולהתחזות לאנשים אחרים.

 

10:06

אוריאל שוראקי, מייסד אתר הברכות הישראלי, על הסיפור על הלא שגרתי שבהקמת האתר שהתחיל כמיזם צד שנועד לעזור לאנשים לכתוב ברכות והפך לעסק המרכזי של אוריאל.

 

21:50

נאור נרקיס, מייסד קהילת התוכניסטים ואתר תוכניסט. מה הוא לייפסטייל ביזנס? מה ההבדל לייפסטייל ביזנס לבין פרילנסר, ואיך, באמצעות קהילה ניתן לייצר רווחים?

 

 

 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

מנחים - אורי טולדנו ונירית כהן

מפיק - אורי טולדנו

עורך ראשי - אדר חי

 

הייטק בפקקים היא שילוב של תכנית רדיו ופודקאסט בשידור חי. אנחנו משדרים ברדיו תל אביב בתדר 102 ובמקביל בפייסבוק לייב באצטדיון הסטארט-אפ ובעמוד הפייסבוק של כלכליסט.
x