$
הייטק בפקקים

הייטק בפקקים

מה המשמעות של מומחיות בעידן החדש?

סטארט-אפ רפואי שלמייסד שלו אין רקע רפואי - איך עושים את זה? והאם עדיף לפתח מומחיות אחת ממוקדת או שאין בכך צורך? הנושאים החמים בפודקאסט "הייטק בפקקים"

שירות כלכליסט 14:1324.09.20
מתי אנחנו צריכים להיות מומחים במה שאנחנו עושים? מה עתיד המומחיות בעולם שמשתנה כל כך מהר והמידע בו נגיש? האם עדיף לפתח מומחיות אחת וללמוד הרבה דברים באופן שטחי, או אולי בכלל אין צורך? האם אני יכול להקים סטארט-אפ בתחום בו אינני מומחה, במיוחד בתחומים כמו מכשור רפואי וסייבר? הפודקאסט "הייטק בפקקים" בפרק על מומחיות ועל מומחים בהייטק.

 

 

 

 

(00:00)

גיא גולדמן, מייסד הסטארט-אפ אוליב דיאגנוסאטיקס, שעוסקת בפיתוח בדיקות מדדים בריאותיים בשתן אינו בעל רקע רפואי. גם העובדים הראשונים שלו לא היו מומחים בתחום. אז איך בכל זאת הקים סטארט-אפ שעוסק בבדיקות בריאותיות ואיך נעזר במומחים?

 

(14:47)

מה קורה עם טיק טוק? מי בסוף רוכש אותה? האם תהיה בבעלות סינית או אמריקאית? ומה זה אומר שמנהיגי מעצמות עוסקות באינטנסיביות כזו בעסקאות בין חברות הייטק?

 

(21:36)

ירון שוורץ, מייסד ומנכ"ל סקיילין רובוטיקס, על פיתוח רובוטים שמחליפים את עובדי הגובה בפינת סטארט-אפ בפקקים, בשיתוף פועלים הייטק.

 

(33:28)

ערן פלומין, מנכ"ל "מהלכים אסטרטגיים לצמיחה"  מסביר מה היא מומחיות רב תחומית, מתי אנחנו צריכים מומחים בסטארט-אפ ואיך כדאי לבנות את המומחיות שלנו בהייטק.

 

מגישים- נירית כהן ואדר חי

הפקה - אורי טולדנו וטל חי

 

 

כל מה שחדש, מעניין ומיוחד בהייטק הישראלי
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

הייטק בפקקים היא שילוב של תכנית רדיו ופודקאסט בשידור חי. אנחנו משדרים ברדיו תל אביב בתדר 102 ובמקביל בפייסבוק לייב באצטדיון הסטארט-אפ ובעמוד הפייסבוק של כלכליסט.
x