$
הייטק בפקקים

הייטק בפקקים

הייטק בפקקים: בין יבוא להייטק ובין אקדמיה ליוניקורן

האם עתיד ההייטק הישראלי בסכנה בגלל המדיניות שהובילה למחסור בחמאה ואיך הגיע סטארט-אפ שיצא לדרך ללא גיוס כסף לשווי של יותר ממיליארד דולר - כל הנושאים החמים בפודקאסט "הייטק בפקקים"

שירות כלכליסט 11:1414.01.20
איך המחסור בחמאה, או יותר נכון המדיניות שגורמת למחסור, עלולה לסכן גם את עתיד ההייטק הישראלי? הכלכלן פרופסור עומר מואב מאוניברסיטת ורוויק והמרכז הבינתחומי

מגיע לאולפן הפודקאסט "הייטק בפקקים" כדי להסביר מה הקשר בין השניים.

 

וד"ר זאב פברמן, מנכ"ל ומייסד לייטריקס, על הדרך שעשתה החברה, שעוסקת בעריכת תמונות ווידאו למובייל ושווה כבר מעל למיליארד דולר בזכות סדרה של החלטות לא רגילות, שהוכיחו את עצמן במבחן הזמן.

 

 

 

 

היום על הפודיום:

00:00 - 09:00

קרין רביב, מומחית לסין ופיתוח עסקי על ועידת CES והבשורות הגדולות שיוצאות משם, האקזיט הענק של חברת הסייבר IOT ארמיס וועידת החרדים בהייטק

 

09:00 - 25:00

ד"ר זאב פרבמן, מנכ"ל ומייסד שותף בלייטריקס על הדרך המעניינת של החברה שמתמחה בפיתוח אפליקציות לעיצוב תמונות ווידאו למובייל.

לייטריקס שגדלה מתוך האקדמיה, סטארט-אפ בוט-סטראפ ששינה את המודל העסקי שלי כדי להפוך לחברה שתונפק במעל למיליארד דולר.

 

25:00 - 43:00

פרופ' עומר מואב, מומחה לכלכלה ומרצה במרכז הבינתחומי ואוני' וורוויק, על הקשר המוזר שבין יבוא חמאה לעתיד תעשיית ההייטק הישראלית.האם הגבלת יבוא באמת שומרת על התעשייה המקומית? או שאולי בראיה מאקרו כלכלית היא דווקא פוגעת בחברות שרוצות לעסוק ביצוא?

 

 

כל מה שחדש, מעניין ומיוחד בהייטק הישראלי
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x