30 דקות

30 דקות או פחות

ישי גרין: "אני לא מוכן יותר לעבוד עם אנשים שלא מקשיבים לי ב-100%"

למה הוא פוטר משני סטארט-אפים שהקים, כמה כסף הוא עשה מכל אקזיט, איך כמעט התרושש ולמה הוא רוצה שכולנו נמחוק את ההיסטוריה שלנו ברשת - ישי גרין חושף הכל, וגם את המיזם הבא שלו

שירות כלכליסט 11:1121.07.19

ישי גרין פוטר בשנים האחרונות משני סטארט-אפים שהקים, והוא בטוח שהבעיה לא אצלו: "אני יודע לקחת כל חברה למקסימום, ואני לא מוכן לעבוד יותר עם אנשים שלא מקשיבים לי ב-100%". זו, לדעתו, הסיבה לפיטורים: "המנכ"לים הפסיקו להקשיב לי וחשבו שהם יודעים יותר טוב ממני. אבל לא לקחתי את זה קשה ואני מסתכל קדימה".

 

 

 

לפרקים נוספים של הפודקאסט "30 דקות או פחות" ליחצו כאן

 

אז עכשיו הוא עובד לבד, בחברת WonderLabs שאותה הקים והוא גם המשקיע היחיד שלה. והוא יכול להרשות לעצמו: "מהאקזיט הראשון, של אוניגמה, הרווחתי 1.5 מיליון דולר, זה נחמד", הוא מספר. "סולוטו נמכרה ב-100 מיליון דולר כשכבר לא הייתי בה, ועשיתי שם 7.5 מיליון דולר, לפני חודשיים מכרתי את כל האחזקות שלי ב-spot.im לפי שווי של יותר מ-100 מיליון דולר. אני לא יכול להגיד כמה קיבלתי, אבל עשיתי שם עוד הרבה מיליונים של דולרים".

 

ישי גרין ישי גרין צילום: Spot.IM

 

 

גרין לא משקיע רק בחברה שלו: "השקעתי ב-Monday ועשיתי שם כבר פי 60 על הכסף". חלק מההשקעה הזו הוא כבר מימש, כשמכר מניות בשווי מיליון דולר - אחרי שהבין שעומד להיגמר לו הכסף הנזיל. "אני מבזבז בערך 100 אלף שקל בחודש והבנתי שעומדים להישאר לי 40 אלף שקל", הוא מסביר.

 

עכשיו הוא מתכונן להשיק את הפיתוח הראשון במסגרת החברה שלו - אפליקציה שתאפשר לכל אחד למחוק את כל ההיסטוריה שלו ברשת. בראיון לפודקאסט "30 דקות או פחות" הוא מסביר למה אנחנו צריכים למחוק את העקבות שלנו מהרשת מדי פעם, מה המוצרים הבאים שכבר נמצאים בפיתוח ובאיזה חברות נוספות הוא משקיע. 

 

 

ראיון שבועי עם יזמים, משקיעים ומנהלים בעולם ההייטק
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

מראיינים:

נבות וולק, איש הייטק.

אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x